• Informacje na temat:

  laureaci nagród

Artykuły na temat: laureaci nagród
 • Laureaci Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2019

  Teresa Gruber, Maria Oleksiewicz, Feliks Falk, Piotr Kamler, Janusz Majewski, Wacław Pilkowski i Andrzej Ramlau to laureaci trzynastej edycji Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Te specjalne wyróżnienia przyznawane są przez Zarząd Stowarzyszenia filmowcom, których praca przyczyniła się w wyjątkowy sposób do rozwoju polskiej kinematografii.

 • Znamy laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Wieloletni dyrektor Związku Autorów i Producentów Audiowizualnych Ryszard Kirejczyk, dokumentalista Paweł Kędzierski, scenarzysta Andrzej Mularczyk i operator Jerzy Wójcik znaleźli się wśród tegorocznych laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Wyróżnienia wręczono we wtorek, 18 grudnia, w Warszawie.

 • Znamy laureatów 11. Nagród PISF!

  We wtorek, 18 września, podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Była to już jedenasta edycja tej imprezy.

 • Siedem nagród BAFTA dla "1917"

  Dramat wojenny "1917" okazał się największym zwycięzcą niedzielnej ceremonii wręczenia brytyjskich nagród filmowych BAFTA. Nominowany w dziewięciu kategoriach obraz Sama Mendesa zdobył siedem nagród, w tym za najlepszy film, film brytyjski i reżyserię. Po gali więcej niż o nagrodzonych mówi się jednak o... sukni księżnej Kate.

 • Netflix liderem nominacji do nagród Emmy 2020

  Członkowie amerykańskiej Akademii Telewizyjnej ogłosili we wtorek, 28 lipca, w Los Angeles nominacje do 72. edycji nagród Emmy. Najwięcej, łącznie 160, otrzymał Netflix, a spośród seriali aż 26 otrzymał "Watchmen" produkcji HBO.

 • Laureaci 9. edycji Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  We wtorek, 20 września, podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród PISF. Jedyne polskie nagrody za znaczące osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji polskiego kina rozdano już po raz dziewiąty.

 • Boska Komedia: Laureaci 12. edycji festiwalu

  W sobotę, 14 grudnia, podczas wieczornej gali w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie został ogłoszony werdykt festiwalu Boska Komedia. Jury przyznało łącznie 11 nagród. Najlepszym przedstawieniem 12. edycji zostały "Cząstki kobiety" Kornéla Mundruczó z TR Warszawa.

 • Laureaci 33. Tarnowskiej Nagrody Filmowej

  ...33. edycja Tarnowskiej Nagrody Filmowej - festiwalu wybranych polskich filmów fabularnych dobiegła końca. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się 8 czerwca 2019 roku w Amfiteatrze Letnim, ogłoszono laureatów.

 • W nocy z niedzieli na poniedziałek poznamy laureatów 92. Oscarów

  ...ceremonią poznamy nominowanych do Złotych Malin, zwanych anty-Oscarami, czyli nagród dla najgorszych filmów i twórców filmowych. Tym samym po raz drugi w historii laureaci Złotych Malin zostaną ogłoszeni po(...) Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. O tym, kto znajdzie się w gronie laureatów 92. edycji nagród, dowiemy się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Gala, która odbędzie się w Dolby Theatre...

 • Camerimage: Laureaci

  Srebrną Żabę przyznano Hiszpanowi Rodrigo Prieto za zdjęcia do obrazu "Aleksander" , a Brązową Żabę otrzymał operator duńskiego filmu "Rekonstrukcja" - Manuel Alberto Claro. W tym roku międzynarodowe jury konkursu oceniało 12 filmów. Wśród nich nie było jednak polskich produkcji. Podczas wręczania nagród jury wielokrotnie podkreślało wysoki poziom konkursu. Ta ocena odnosiła się również do...

Zdjęcia na temat: laureaci nagród
Wideo na temat: laureaci nagród
 • Arkadiusz Jakubik z Orłem za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Cicha noc"

  W poniedziałek, 26 marca, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się jubileuszowa, 20. już gala rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2018. Najlepszym filmem okazała się produkcja "Cicha noc" Piotra Domalewskiego, która zdeklasowała rywali, zdobywając najwięcej statuetek. Jedną z nich otrzymał Arkadiusz Jakubik za najlepszą rolę drugoplanową. - Ta historia to zwierciadło mojej rodziny. Ja do

 • Monika Zamachowska podlizuje się córce Zbyszka!

  Monika Zamachowska pojawiła się wraz z mężem i jego córką Bronią na rozdaniu nagród Przyjaciele Zaczarowanego Ptaszka przyznawanych przez fundację Anny Dymnej. Zbyszek i Bronia zostali tegorocznymi laureatami! W roli ich rzecznika wystąpiła oczywiście Monika. W rozmowie z Newseria Lifestyle przekonuje, że ma świetne relacje z Bronią i jest bardzo zainteresowana jej losem. "Zbyszek jest

Dyskusje na temat: laureaci nagród
 • Re: "M jak miłość", K jak konkurs, L jak laureaci

  tu nie chodzi o to, że nie mam co z nią zrobić. ja nawet nie chcę jej przyjmować, bo nie deklarowałam chęci udziału w konkursie. a trwał niemal miesiąc, chętnych było mniej niż samych nagród, trzeba było brać udział samemu...