• Informacje na temat:

  lauren holly

Artykuły na temat: lauren holly
 • Lauren Bowles na pokładzie

  Bowles pojawi się w pięciu odcinkach serialu o wampirach w nadchodzącym trzecim sezonie, z możliwością kontynuacji na stałe w kolejnej serii. Aktorka wcieli się w postać Holly, 30-kilkuletniej matki dwójki dzieci, która będzie ubiegała się o pracę w barze Merlotte's. Jej postać ma mieć związek z Arlene (Carrie Preston) oraz dziwnymi proroczymi obserwacjami. Co więcej Holly jest wikanką...

 • Sekuła i plejada gwiazd

  Lauren Holly ( "Czego pragną kobiety" ), Angus MacFadyen ( "Equilibrium" ), Lacey Chabert ( "Wredne dziewczyny" ) oraz znany wokalista Meat Loaf, zagrają w thrillerze "The Pleasure Drivers", nad którym pracuje Andrzej Sekuła ( "Cube 2" ).

 • Czarownice

  Obecnie, w trzecim sezonie, zobaczymy namiastke planów na czwarta serię - Holly Cleary (grana przez Lauren Bowles) pojawi się w serialu na sześć odcinków z opcją awansu do stałej obsady. W książce jej postać jest czarownicą. Ponadto, pewne postaci, które już znamy odkryją swoje moce, o których istnieniu wcześniej nie miały pojęcia. Czyżby nie tylko Sookie? Czytaj też: Kluczowa rola Lauren...

 • Jim Carrey: Ślub jeszcze w wakacje?

  Jim Carrey ("Maska", "Bruce wszechmogący" ) i jego nowa miłość Jenny McCarthy postanowili uciec z hollywoodzkiego światka, żeby w spokoju przypieczętować swój związek.

 • Jim Carrey rozstał się z dziewczyną

  ...7-letniego syna Evana. Carrey ma na koncie dwa małżeństwa - z Melissą Womer, zakończone w 1995 roku oraz z Lauren Holly, z którą rozwiódł się dwa lata później.

 • Rozwodu nie będzie

  "Nie planujemy ślubu. Ale to znaczy, że nie kroi się też rozwód. Czyż to nie fantastyczne?" - tak Jim Carrey (45 l) widzi swoją przyszłość z modelką Jenny McCarthy (34 l.).

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #78

  ...", "Terror") zagra księcia Filipa. W poprzednich seriach mogliśmy zobaczyć w tej roli Matthew Smitha. *Sezon czwarty. Tiny Pretty Things Lauren Holly, Kylie Jefferson, Casimere Jollette, Daniela(...) Criss, Jeremy Pope, Samara Weaving, Laura Harrier, Jim Parsons, Dylan McDermott, Holland Taylor, Patti LuPone, Jake Picking, Joe Mantello zagrają główne role w  "Hollywood" , nowym serialu Ryana...

 • "Król Lear" z Texasu

  Amerykańska stacja telewizyjna TNT postanowiła wyłożyć 11 milionów dolarów na produkcję epickiego westernu "King Of Texas". Jak podaje magazyn Variety , akcja ma być przeniesieniem szekspirowskiego "Króla Lira" do Teksasu roku 1940. W głównej roli wystąpi Patrick Stewart, jeden z głównych bohaterów "X-Mena" i serial u "Star Trek".

 • Kill Ari

  ...śmierci Caitlin Todd do zespołu dołączyła Ziva David (Cote de Pablo), funkcjonariuszka izraelskiej agencji wywiadowczej, a na czele NCIS stanęła Jenny Shepard (Lauren Holly), dawna miłość Gibbsa.

 • Córka gwiazdora w "American Idol"

  Córka hollywoodzkiej gwiazdy Jima Carreya - Jane bierze udział w nowej edycji programu "American Idol". Mało znana, 24-letnia Jane, która pracuje jako kelnerka, z powodzeniem przeszła pierwsze przesłuchania. Odcinek z jej z udziałem został pokazany w niedzielę, 22 stycznia.

Zdjęcia na temat: lauren holly
Wideo na temat: lauren holly
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Manglehorn

  Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn (Chris Messina) oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń (twórca "Spring...

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

Dyskusje na temat: lauren holly