• Informacje na temat:

  lauren lopez

Artykuły na temat: lauren lopez
 • "The Witcher": Zakończyły się zdjęcia do pierwszego sezonu

  Padł ostatni klaps na planie pierwszej serii ekranizacji wiedźmińskich opowiadań. Lauren Schmidt-Hissrich, showrunnerka serialu, opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, które podpisała: "To koniec [zdjęć] do pierwszego sezonu. Jestem zachwycona, dumna, bardzo zmęczona".

 • Banderas z Lopez

  Antonio Banderas ( "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" , "Mroczna Argentyna" ) dołączył do Jennifer Lopez ( "Dziewczyna z Jersey" , "Zatańcz ze mną" ) na planie dreszczowca "Bordertown", nad którym pracuje Gregory Nava ( "Selena" ). Aktorzy po raz pierwszy pracować będą nad wspólnym projektem filmowym.

 • Producentka "Wiedźmina": "Zawsze chciałam ukazać słowiańskie historie"

  ..."Wiedźmin" powoli odkrywa swoje sekrety, a serial budzi wiele emocji. Lauren Schmidt Hissrich zapewnia, że nie zamierza odzierać serialu z jego słowiańskich korzeni : "zawsze chciałam ukazać słowiańskie historie i dać im globalną publiczność".

 • Filmowe plany Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez, latynoska aktorka ( "Zatańcz ze mną" , "Cela" , "Dziewczyna z Jersey" ) i gwiazda muzyki pop, ujawniła niedawno swe plany filmowe na najbliższe miesiące. Wokalistka rozpoczęła właśnie pracę na planie dreszczowca "Bordertown", potwierdziła także, iż zagra tytułową Carmen w nowej ekranizacji słynnej opery Georgesa Bizeta.

 • "The Witcher": Premiera serialu już w 2019 roku?

  Showrunnerka serialu, Lauren S. Hissrich, poinformowała na Twitterze, iż premiera serialu "The Witcher" odbędzie się już w 2019 roku. Wcześniej spekulowano, że produkcja trafi na Netflix dopiero w 2020 roku.

 • Jennifer Lopez tropi zbrodnię

  W Sieci pojawiły się doniesienia, że Gregory Nava (współscenarzysta obrazu "Frida" ) prowadzi rozmowy z Jennifer Lopez ( "Dziewczyna z Jersey" ) w sprawie udziału aktorki w swych najnowszym filmie, dreszczowcu "Bordertown". Twórcy spotkali się już podczas realizacji filmu "Selena" .

 • "The Witcher": Wiedźmin na zdjęciach. Aktualizacja #7

  Zdjęcia do "The Witcher" trwają w najlepsze, a twórcy (np. Lauren Schmidt-Hissrich) czasami podzielą się małymi informacjami na temat produkcji, czy zdjęciami z "planu". Co prawda to głównie (jak na razie) fotosy krajobrazów i dowcipne podpisy ("StrictWitcherMom"). Postanowiliśmy więc zebrać je wszystkie w jednym miejscu. News będzie na bieżąco aktualizowany.

 • "Gorący" J-Lo i George Clooney

  Jennifer Lopez i George Clooney zostali uznani za "najgorętszą" parę Hollywood. Aktorzy zasłużyli sobie na zaszczytne miano rolami w filmie "Co z oczu, to z serca" . Opinię taką wydali uczestnicy ankiety zorganizowanej przez amerykańską stację telewizyjną E!.

 • "The Witcher": Netflix ogłosił: Henry Cavill zagra Geralta w serialu "Wiedźmin"

  Serwis Netflix właśnie potwierdził, że główną rolę w serialu "The Witcher" zagra, znany z roli Supermana, Henry Cavill. Za reżyserię będą odpowiadać Alik Sakharov - 4 odcinki, Alex Garcia Lopez - 2 odcinki i Charlotte Brändström - także 2 odcinki.

 • Kto wygra amerykańskiego "Idola"?

  W amerykańskim "Idolu", oglądanym co tydzień przez 20 milionów widzów, zostało już tylko trzech najlepszych uczestników. Gościnnie w programie pojawiła się Lady Gaga - po to, by doradzać młodym wokalistom.

Wideo na temat: lauren lopez
 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Tango Libre

  "Tango Libre" Frederica Fonteyne'a to opowieść o strażniku więziennym JC (Francois Damiens), który wiedzie wyjątkowo nudne i monotonne życie. Jedyną ekstrawagancją, na którą sobie pozwala, jest nauka tanga. Podczas jednej z lekcji poznaje promienną, młodą Alice (Anne Paulicevich), matkę piętnastolatka, która przewróci do góry nogami jego poukładane życie. Następnego dnia spotyka ją w więziennym pokoju widzeń, gdzie kobieta odwiedza jednocześnie dwóch więźniów - Fernanda (Sergi Lopez) i...

 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...