• Informacje na temat:

  law

Artykuły na temat: law
 • ​Jude Law zagra Kapitana Haka?

  To będzie szansa na prawdziwy popis talentu tego cenionego aktora. Jude Law wcieli się w rolę klasycznego czarnego charakteru - Kapitana Haka, w przygotowywanej właśnie przez studio Disneya aktorskiej wersji opowieści o Piotrusiu Panie.

 • ​Jude Law będzie ojcem po raz szósty!

  Jude Law po raz szósty zostanie ojcem. Żona aktora Phillipa Coan spodziewa się dziecka. Hollywoodzki gwiazdor i jego o 13 lat młodsza ukochana pobrali się w zeszłym roku.

 • Jude Law przegrał kiedyś casting z Piotrem Adamczykiem

  Najpierw Jude Law brylował w "Młodym papieżu", niebawem zobaczymy go w kontynuacji tego serialu Paolo Sorrentino. Teraz aktor przypomniał, że przed laty starał się o główną rolę w filmie biograficznym o Janie Pawle II. Przegrał jednak z Piotrem Adamczykiem.

 • ​Jude Law w zwiastunie nowego serialu HBO "Dzień trzeci"

  Jude Law kontynuuje swoją przygodę z serialami. Po świetnie przyjętym "Nowym papieżu", popularny aktor zagrał jedną z głównych ról w kolejnej produkcji HBO - serialu "Dzień trzeci". Premierę zaplanowano na 11 maja 2020, ale już teraz można oglądać zwiastun tej intrygującej produkcji, w której widać inspirację filmami takimi jak "Kult" czy "Midsommar. W biały dzień".

 • Jude Law: Demoniczny piękniś

  W "Vox Lux" dwukrotnie nominowany do Oscara brytyjski aktor Jude Law wciela się w rolę menedżera wielkiej gwiazdy pop, granej przez Natalie Portman. To już ich czwarte spotkanie na ekranie.

 • Jude Law i John Malkovich: Gwiazdy Watykanu

  W drugiej odsłonie serialu wyreżyserowanego przez Paolo Sorrentino, Jude Law wyłania się niczym James Bond Watykanu. Jednak tym razem tytułowy "Młody papież" oddaje miejsca "Nowemu papieżowi", w którego wciela się John Malkovich.

 • Jude Law zagra młodego Dumbledore'a

  Czarodziej Albus Dumbledore, postać wykreowana przez pisarkę J.K. Rowling, otrzymał nową twarz. W kolejnej części "Fantastycznych zwierząt" młodego maga zagra znany aktor Jude Law. W obsadzie filmu pojawi się również Johnny Depp.

 • Jude Law zagra Hamleta

  Irlandzki aktor Kenneth Branagh wyreżyseruje na londyńskim West Endzie "Hamleta" z Judem Law w roli głównej.

 • Jude Law przeciw Łukaszence

  Brytyjski gwiazdor Jude Law wystąpił w 10-minutowym filmie fabularnym poświęconym Białorusi. Można go obejrzeć na stronie internetowej brytyjskiego dziennika "Guardian", który jest współautorem projektu.

 • Syn Jude'a Lawa modelem

  W czarno-białym spocie Law jest ubrany w białą, elegancką koszulę i nosi wiele pierścionków. "Tiger of Sweden" to marka, która ma nie tylko ubrania dla mężczyzn, ale także dla kobiet oraz kolekcję(...) Law w jednym z wywiadów podkreślił, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego syn staje się dorosły, ale nadal ma dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o jego styl. "Miał pomysł i często mówił...

Zdjęcia na temat: law
 • Jude Law
Wideo na temat: law
 • "The Young Pope": Jude Law jako papież

  W sieci pojawił się najnowszy zwiastun serialu "The Young Pope". W rolach głównych występują Jude Law oraz Diane Keaton.

 • Jude Law po raz 6. zostanie ojcem. Aktor spodziewa się dziecka ze swoją żoną Philipą Coan. Radosną informację podały brytyjskie media, gdy paparazzi przyłapali parę na spacerze z widocznym ciążowym brzuchem. Będzie to ich pierwsza pociecha. Law jest już ojcem 3 dzieci z pierwszego małżeństwa z Sadie Frost. Ma również dwie córki z dwóch innych związków. źródło: n-news/Cover Video

 • Jude Law o głównej roli w serialu „Młody papież”

  Jude Law zagrał główną rolę w serialu HBO „Młody papież”. Wciela się tam w przebiegłego i ironicznego Piusa XIII, pierwszego amerykańskiego papieża w historii Kościoła. Co pomogło mu stworzyć bezwzględną postać? - Paolo Sorrentino doradził mi, żeby zbudować ją od dziecka. Tworzenie sensu całej historii, tego, jak przetrwał i w jaki sposób tak wiele osiągnął, było dobrym przepisem - stwierdził

Dyskusje na temat: law