• Informacje na temat:

  ledger aktor

Artykuły na temat: ledger aktor
 • Heath Ledger: Niepowetowana strata

  Jego role w filmach "Tajemnica Brokeback Mountain" i "Mroczny rycerz" przeszły do historii kina. Heath Ledger miał w chwili śmierci zaledwie 29 lat i stał u progu wielkiej kariery. "Był wyjątkowym talentem" - mówili o nim w Hollywood. Gdyby żył, 4 kwietnia obchodziłby 37. urodziny.

 • Ledger przedawkował leki

  Australijski aktor Heath Ledger zmarł w wyniku przypadkowego przedawkowania przepisanych mu leków przeciwbólowych, nasennych i uspokajających - poinformowano w środę w Nowym Jorku.

 • Wykończony Heath Ledger

  Heath Ledger twierdzi, że jest psychicznie i fizycznie wykończony rolą Jokera w najnowszym filmie o Batmanie.

 • Heath Ledger przedawkował?

  Heath Ledger, znany m. in. z roli w filmie "Tajemnica Brokeback Mountain" , nie żyje.

 • Ledger nie miał depresji

  Terry Gilliam zaprzeczył pogłoskom, jakoby Heath Ledger wpadł w depresję po zagraniu Jokera w "Mrocznym rycerzu". Reżyser twierdzi, że tragicznie zmarły aktor świetnie się bawił na planie "The Imaginarium of Doctor Parnassus".

 • Casanowa Heath Ledger

  Lasse Hallström ( "Czekolada" , "Kroniki portowe" ) wreszcie znalazł aktora, który w jego najnowszym projekcie zagra Casanowę. W słynnego uwodziciela wcieli się Heath Ledger ( "Obłędny rycerz" , "Cena honoru" ). Pierwszy klaps na planie filmu "Casanova" padnie w sierpniu, w Wenecji.

 • Nie tylko Heath Ledger

  Nie tylko Heath Ledger ma w tym roku szansę na pośmiertnego Oscara. Oprócz nominowanego w kategorii "najlepszy aktor drugoplanowy" Australijczyka, statuetkę Akademii mogą otrzymać także dwaj producenci "Zaklinacza słów" - Anthony Minghella i Sydney Pollack.

 • Heath Ledger: Casanova-domator

  Kariera Heatha Ledgera, 27-letniego aktora australijskiego pochodzenia, wyraźnie nabrała rozpędu. Po nominacji do Oscara za "Tajemnicę Brokeback Mountain" kręci film za filmem. Słysząc jego nazwisko nikt już nie ma wątpliwości, o kim mowa. W najbliższy piątek, 24 marca, na ekrany kin wchodzi kolejny film z Ledgerem w roli głównej - "Casanova" , wyreżyserowany przez szwedzkiego reżysera Lasse...

 • Heath Ledger jak Mel Gibson?

  Mel Gibson oddał hołd tragicznie zmarłemu prawie rok temu aktorowi, Heathowi Ledgerowi. Australijski aktor stwierdził, że w młodszym koledze widział wiele swoich cech. Znany z roli Jokera w "Mrocznym rycerzu" Ledger odszedł rok temu, 22 stycznia.

 • Heath Ledger: Nie liczę na Oscara

  Heath Ledger ( "Nieustraszeni bracia Grimm" , "Cena honoru" ), nominowany do Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę w filmie "Tajemnica Brokeback Mountain" , wyznał, że nie liczy w tym roku na nagrodę Akademii. "Jest zbyt silna konkurencja" - oświadczył aktor.

Zdjęcia na temat: ledger aktor
Wideo na temat: ledger aktor
Dyskusje na temat: ledger aktor
 • Heath Ledger („Prawo miecza”):...

  chyba asystentka Naomi Watts. Ledger lubił blondynki a nie murzynki. Poza tym rewelacyjny aktor. Słowa uznania. Nieziemsko przystojny, inteligentny, charyzmatyczny aktor. każda jego rola odegrana perfekcyjnie, jednorazowo.