• Informacje na temat:

  lee schudła 30 kg

Artykuły na temat: lee schudła 30 kg
 • Księżniczka Leia schudła 15 kilogramów

  Carrie Fisher, pamiętna odtwórczyni roli księżniczki Lei w "Gwiezdnych wojnach", schudła ponad 15 kilogramów przed powrotem na plan sagi.

 • Oscarowa gala: Co nas czeka?

  Polski operator Janusz Kamiński, reżyserzy Steven Spielberg i Ang Lee, aktorzy Bradley Cooper i Jessica Chastain oraz twórcy piosenek z filmów "Skyfall" i "Ted" są wśród artystów z szansami na tegoroczne Oscary. 85. gala rozdania statuetek odbędzie się w niedzielę, 24 lutego, w Los Angeles.

 • "Witaj w klubie": Role na miarę Oscara

  .... Lee Daniels). Leto, urodzony 26 grudnia 1971 r. w Bossier City w Luizjanie, to aktor oraz muzyk, znany jako lider popularnego zespołu 30 Seconds to Mars. W filmach i serialach gra - tak jak(...)", "New York Magazine" i "People Magazine". Dramat "Witaj w klubie" (USA, tytuł oryg.: "Dallas Buyers Club"), który do polskich kin trafić ma 14 marca, wyreżyserował pochodzący z Kanady Jean-Marc Vallee...

 • "Życie Pi": Przeżyć katastrofę

  Już 11 stycznia na ekranach polskich kin zadebiutuje nowy film Anga Lee "Życie Pi". To długo oczekiwana ekranizacja bestsellerowej powieści Yanna Martela i jedna z największych produkcji 2013 roku.

 • Anne Hathaway podbija świat

  To jedna z najpopularniejszych i najbardziej wziętych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Jej nieprzeciętna uroda, niezwykły talent oraz inteligencja sprawiły, że 30-letnia Anne Hathaway już od najmłodszych lat skazana była na sukces. Ten rok zdecydowanie należy do niej.

 • Darren Aronofsky: Każdy jest uzależniony

  Darren Aronofsky, niespełna 30-letni twórca, jest obecnie jednym z najciekawszych przedstawicieli tzw. nurtu niezależnego kina amerykańskiego. Sam autor przyznaje się do ideowego związku z takimi twórcami jak Spike Jonze, Tim Burton czy Paul Anderson. Przy okazji polskiej premiery "Requiem dla snu" z reżyserem rozmawiała Anna Kempys.

 • "Milczenie": Projekt życia Martina Scorsese

  ..."Milczenie" to dla Martina Scorsese projekt życia - przygotowywał się do niego prawie 30 lat, z ogromnym poświęceniem, które udzieliło się również aktorom. Producenci "Milczenia" przyznali, że dla tego projektu Scorsese zdecydował się na kroki, których nie podjął przy żadnym z wcześniejszych filmów. Zrezygnował m.in. ze swojej gaży, a w ślad za nim poszła trójka głównych aktorów - Andrew Garfield...

 • Matthew McConaughey: Oscarowa transformacja

  We wrześniu 1992 roku Ron Woodroof zmarł na AIDS. Siedem lat wcześniej usłyszał, iż zostało mu 30 dni życia - w tym momencie zaczyna się fabuła filmu "Witaj w klubie", za rolę w którym Matthew McConaughey otrzymał Oscara. Kluczem do sukcesu okazała się fizyczna transformacja aktora. Tylko w INTERIA.PL zobaczycie materiał, w którym producenci odsłaniają kulisy tego procesu.

 • Jared Leto jako seryjny morderca

  Leto). Za reżyserię "Little Things" odpowiada John Lee Hancock, który ma na koncie takie filmy, jak "McImperium" czy "Ratując Pana Banksa". Leto ma na koncie Oscara za rolę w dramacie "Witaj(...) 30 kilogramów. Wszystko to odbiło się znacznie na jego zdrowiu. Leto jest nie tylko aktorem, ale i liderem grupy Thirty Seconds to Mars. Kapela ma na koncie ponad 15 mln sprzedanych albumów...

 • Oscary: Ciekawostki

  Ceremonia, organizowana w Teatrze Dolby w Los Angeles (jego wcześniejsza nazwa to Teatr Kodaka), rozpocznie się o godz. 2:30 w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego. Potrwa ok. trzech(...)" prostytutkę Fantine, młodą matkę, walczącą o przyszłość dla swej córeczki. Naturalnie szczupła Hathaway na potrzeby roli w "Nędznikach" schudła 10 kg i obcięła swoje długie włosy. Jak zapowiedzieli...