• Informacje na temat:

  lee strasberga

Artykuły na temat: lee strasberga
 • "Klan": Monika Dryl jest uzależniona od... Nowego Jorku

  Kiedy Monika Dryl, czyli Urszula Kwapisz z „Klanu”, skończyła studia w warszawskiej Akademii Teatralnej, nie wyobrażała sobie, że na tym miałaby się zakończyć jej aktorska edukacja. Wyjechała do Nowego Jorku i zapisała się do słynnej szkoły Lee Strasberga...

 • Aleksy Komorowski gra w Polsce i Wielkiej Brytanii

  Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach "Hotel 52", "Lekarze" czy "Wszystko przed nami". Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii "SuperBob". Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku.

 • Anna Mucha chce wygryźć Joannę L. i zagrać Violettę Villas!

  Anna Mucha (35 l.) ma już dosyć łatki celebrytki. Jako "wykształcona" aktorka - w latach 2007-2008 uczęszczała na zajęcia z aktorstwa do nowojorskiej szkoły Lee Strasberga - postanowiła zawalczyć o rolę Violetty Villas!

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • "Wszystko przed nami": Aleksy Komorowski robi karierę w Polsce i... Wielkiej Brytanii!

  Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach "Hotel 52", "Lekarze" czy "Wszystko przed nami". Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii "SuperBob". Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku. O Aleksym zrobiło się niedawno głośno za sprawą filmu Ryszarda Zatorskiego "Dzień dobry, kocham cię", w którym gra jedną z głównych ról.

 • Oscary: Księżniczka jest tylko jedna!

  Dlaczego Natalie Portman pozostaje murowaną faworytką do wygrania tegorocznego Oscara? Bo jej kreacja w "Czarnym łabędziu" jest klasycznym przykładem amerykańskiej szkoły aktorskiej w duchu Lee Strasberga.

 • Herbuś wyjeżdża do Stanów

  Edyta Herbuś będzie szlifować swój talent aktorski w jednej z najbardziej znanych szkół w USA -Lee Strasberg Theatre & Film Institute.

 • Jane Fonda wraca do...szkoły aktorskiej

  Dwukrotna zdobywczyni Oscara, amerykańska aktorka Jane Fonda, po 50 latach wraca do... Actors Studio Lee Strasberga. 74-letnia artystka przyznała, że jej warsztat wymaga "ponownego dostrojenia".

 • Pasmo porażek Muchy

  Mimo rocznego dokształcania się w prestiżowej szkole Lee Strasberg Theatre, Ania Mucha nie może narzekać na nadmiar propozycji zawodowych. Ostatnio spotkał ją wyjątkowo przykry zawód...

 • Miko kocha i tańczy

  Izabella Miko (27 lat, prawdziwe nazwisko Izabella Anna Mikołajczak) wróciła niedawno z USA, gdzie mieszka i doskonali aktorskie umiejętności w Actors Studio Lee Strasberga oraz gra w hollywoodzkich produkcjach, aby wziąć udział w zdjęciach do nowego filmu "Kochaj i tańcz", w którym zagra główną rolę.

Wideo na temat: lee strasberga
 • Zofia Zborowska wyśmiewa Bachledę-Curuś i Rosati!

  Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej w programie "Demakijaż" wyśmiała swoje koleżanki-aktorki, które chwalą się tym, iż ukończyły szkołę filmową Lee Strasberga w USA. Zdaniem Zofii Zborowskiej, absolwentki Akademii Teatralnej w Warszawie, to żadna filozofia zdobyć dyplom prywatnej szkoły aktorskiej. "Wszyscy się tak jarają i mówią: Boże, Lee Strasberg - taka świetna szkoła

 • Aktor Aleksy Komorowski gra zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii

  Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach „Hotel 52”, „Lekarze” czy „Wszystko przed nami”. Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii „SuperBob”. Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku. O Aleksym zrobiło się niedawno głośno za sprawą filmu Ryszarda Zatorskiego „Dzień dobry, kocham cię”, w którym gra jedną z głównych ról.

 • "Demakijaż": Weronika Rosati

  Lee Strasberga. Na wielkim ekranie zasłynęła jako Dżemma, uwodząc podkomisarza Despero, głównego bohatera kultowego filmu „PitBull”. Za oceanem występowała u boku takich gwiazd jak Sylvester Stallone

Dyskusje na temat: lee strasberga
 • Re: "Na sygnale": Z show do serialu

  Nie wszyscy. Część to Włosi i Irlandczycy, w większości o mieszanym pochodzeniu. A do Ralfa - De Niro jest aktorem. Uczył się pod okiem Lee Strasberga i Stelli Adler. Poza tym reszta ciężko pracowała na swoją karierę, a nie sterczała pod ściankami. Nie wystąpili w jednym czy dwóch odcinkach serialu i już mienią się aktorami lub aktorkami.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Kreacje jak z baśni!

  cudowna gra aktorów - przepraszam, a jaką szkołę prezentują ci "wspaniali?" aktorzy... Konstantego Stanisławskiego, Lee Strasberga, Uta Hagen, Stella Adler i Sanford Meisner.?????????? ( ruch sceniczny - 0, gra ciałem - 0 )

 • Re: "Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska zamieszka w Nowym Jorku?

  "Od dawna marzy, by zostać studentką słynnej na całym świecie szkoły aktorskiej Lee Strasberga i ma nadzieję, że w tym roku wreszcie uda się jej spełnić to marzenie." - przecież by tam się "uczyć" należy wpłacić kilka tysięcy dolców za zajęcia (zależnie od czasu trwania kursu). Na koniec każdy dostaje w kolorze dyplom ukończenia (format nawet A3) by było widać z daleka na ścianie. Totalny pustak.

 • Re: Kobieta zmienną jest. Mamy więc...

  Gdyby nie Wojewodzki nie byłoby Muchy to cała prawda. Jakie ta dziewczyna ma wykształcenie napiszcie? Wykształcenie-Ukończyła Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, następnie studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od września 2007 do lipca 2008 roku przebywała w Nowym Jorku, gdzie uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole Lee Strasberga.

 • Re: Kobieta zmienną jest. Mamy więc...

  Wykształcenie-Ukończyła Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, następnie studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od września 2007 do lipca 2008 roku przebywała w Nowym Jorku, gdzie uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole Lee Strasberga. Gdyby nie Wojewodzki nie byłoby Muchy to cała prawda. Jakie ta dziewczyna ma wykształcenie napiszcie? Nawet