• Informacje na temat:

  lejdis film

Artykuły na temat: lejdis film
 • "Lejdis" filmem 2008 roku

  Komedia "Lejdis" w reżyserii Tomasza Koneckiego otrzymała Brylantowy Bilet - nagrodę Stowarzyszenia "Kina Polskie" dla producentów i dystrybutorów filmów polskich o najwyższej frekwencji w kichach w 2008 roku.

 • "Lejdis" najlepszym filmem sezonu

  Lejdis" w reżyserii Tomasza Koneckiego otrzymało Złotą Kaczkę w kategorii najlepszy film sezonu 2007/08. Czytelnicy miesięcznika Film nagrodzili Złotymi Kaczkami także twórców scenariusza tej komedii (Anna Andrychowicz, Andrzej Saramonowicz, Małgorzata Saramonowicz, Ewa Sienkiewicz, Hanna Węsierska) oraz odtwórcę roli Artura - Piotra Adamczyka.

 • "Kochaj" : Lejdis na panieńskim

  Film Marty Plucińskiej na całe szczęście nie jest komedią romantyczną, wpisuje się bardziej w nurt kina obyczajowego z elementami komedii.

 • Andrzej Saramonowicz i Tomasz Konecki, reżyserzy polskiej komedii "Testosteron" o męskich próbach zrozumienia kobiet, planują realizację kolejnego filmu. Będzie to historia o kobietach, pod tytułem "Lejdis", zainspirowana internetowym blogiem.

 • 2 miliony "Lejdis"

  ..."Lejdis" Koneckiego i Saramonowicza obejrzało już ponad 2 000 000 widzów.

 • "Lejdis" lepsze niż "Testosteron"

  ..."Lejdis" - najnowsza komedia duetu Konecki & Saramonowicz - po 10 dniach wyświetlania zgromadziła w kinach 861 920 widzów. Wynik filmu jest o 186 713 widzów lepszy od rezultatu uzyskanego przez "Testosteron" w analogicznym okresie wyświetlania.

 • Makłowicz w "Lejdis"

  Robert Makłowicz - najbardziej popularny i lubiany z polskich znawców kuchni, autor telewizyjnych "Podróży kulinarnych" - zadebiutuje na wielkim ekranie w najnowszej komedii duetu Konecki & Saramonowicz "Lejdis" .

 • Dereszowska o "Lejdis"

  ..."Lejdis" - najnowsza komedia duetu Konecki - Saramonowicz wejdzie do kin już 1 lutego. Co o damskiej odpowiedzi na "Testosteron" sądzi odtwórczyni jednej z głównych ról - Anna Dereszowska?

 • Nikt nie powstrzyma "Lejdis"

  Po 19 dniach wyświetlania w kinach "Lejdis" zobaczyło 1.503.408 widzów. Dla porównania największe polskie hity minionych lat nawet po trzech weekendach uzyskiwały o wiele niższą frekwencje widzów: "Jeszcze raz" - 453.424; "Ranczo" - 261.797; "Dlaczego nie!" - 750.924; "Ja wam pokażę" - 937.695; "Tylko mnie kochaj" - 897.088; "Testosteron" - 921.075.

 • Fredro czyli zemsta lejdis?

  Padł pierwszy klaps na planie filmu "Śluby panieńskie", jednej z największych polskich produkcji kostiumowych od czasów "Zemsty" i "Ogniem i mieczem".

Zdjęcia na temat: lejdis film
Wideo na temat: lejdis film
Dyskusje na temat: lejdis film
 • Re: Zakościelny znów jest zakochany!

  filmie znaną "gębą" to film będzie klapą. I tak jest że są grupki aktorów. Jak widzisz Dereszowską to zaraz sie na ekranie w tym samym filmie pojawi Olszówka, Jak widzisz Żmijewskiego to do niedawna(...) testosteronu. Jednak co jest najgorsze, to że 95% Polskich aktorów nie wczuwa się w graną postać grają samych siebie a zmieniają się tylko imiona bohaterów w poszczególnych filmach. Moze jeden z drugim