• Informacje na temat:

  lekcja seksu

Artykuły na temat: lekcja seksu
 • Lekcja anatomii prezesa Bromskiego

  Gaspar Noe po nakręceniu "Love" przekonywał, że zależało mu przede wszystkim na ostrzeżeniu małolatów przed niebezpieczeństwami, z jakimi wiąże się uprawianie seksu. Powracając jednak do metodologii...

 • Roger Vadim i Brigitte Bardot: Żeby zdobyć boginię seksu, został katolikiem

  Mogła to być tragedia miłosna w stylu "Romea i Julii". Na szczęście obyło się bez ofiar, chociaż niewiele brakowało do dramatycznego finału. Zakochana nastolatka pochodziła z mieszczańskiej, konserwatywnej i bogobojnej rodziny. Jej wybranek był artystą, wolnym ptakiem, ponoć o arystokratycznych korzeniach, ale bez stałych dochodów i czasami bez dachu nad głową.

 • Rozmawiają o seksie

  Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Po sześciu latach z jesiennej ramówki TVN Style znika "Lekcja stylu", a Jolantę Kwaśniewską będziemy teraz widywać w zupełnie nowym programie. I to nie samą, lecz ze współprowadzącą, którą zna tak dobrze jak nikt inny - Aleksandrą Kwaśniewską.

 • Victoria Beckham w "Seksie..."?

  Victoria Beckham bardzo chciałaby zagrać chociaż małą rólkę w sequelu "Seksu w wielkim mieście" i zaczęła już uczęszczać na lekcje aktorstwa.

 • Jogging lepszy od... seksu

  Aktywność sportowa to nieodłączny element życia Anny Dereszowskiej. Dzięki ruchowi czuje się szczęśliwsza, zdrowsza i może pochwalić się nienaganną figurą. Jak przyznaje, poranny jogging jest lepszy od porannego seksu.

 • Brigitte Bardot: Taką cenę płaciła za bycie symbolem seksu

  Już jako dziecko miała wielki urok. Gracji uczyła się na lekcjach tańca. Wychowywała się w luksusowej XVI dzielnicy Paryża. W siedmiopokojowym mieszkaniu żyła z rodzicami, siostrą i nianią(...) wielbiciele. Żadnej prywatności, zero spokoju. Taką cenę płaciła za bycie symbolem seksu. Gdy po pięciu latach rozstała się z Vadimem, wpadła w pracoholizm. W latach 50. i 60. XX wieku niemal nie...

 • "Święta czwórca": Na zdrowie, na seks

  Vitek, Marie, Ondra i Dita to sąsiedzi. Jedna para ma dwie córki, druga dwóch synów. Między ich domami nie ma płotu, a przyjaźń kwitnie. Każdy z każdym dzieli się wszystkim - problemami, sekretami, marzeniami i planami. Kwestią czasu okazuje się demokratyczna z natury wymiana żon i mężów - partnerów seksualnych wojaży.

 • Szkoła pod specjalnym nadzorem

  Narkotyki, przemoc i seks. To codzienność szkoły Winslow High. Nauczyciele usiłują przetrwać lekcje, unikając wyzwisk, pogróżek lub pobicia. Od pierwszego grudnia powraca na antenę Polsatu legendarny serial "Boston Public".

 • Niepokorna Angelina Jolie

  Gdzie się nie pojawiła, wywoływała kontrowersje. Nie bała nikogo i niczego. Robiła i mówiła, co chciała. Była symbolem seksu i jedną z największych skandalistek Hollywoodu. "Nienawidzę heroiny, gdyż(...) "Przerwana lekcja muzyki". Była też nominowana do Nagrody Akademii za najlepszą główną rolę żeńską w "Oszukanej" (2008). Jednocześnie ugruntowała swoją pozycję gwiazdy kina komercyjnego rolami w takich...

 • 50 Cent zapłaci jeszcze większe odszkodowanie

  Dodatkowe dwa miliony dolarów 50 Cent musi zapłacić Lastoni Leviston za upublicznienie seks taśmy.

Wideo na temat: lekcja seksu
 • "Na Wspólnej": Seks z uczennicą!

  Norbert rozpoczyna praktyki nauczycielskie w liceum. Podczas pierwszej lekcji z przerażeniem odkrywa, że jedna z uczennic to Gabi - dziewczyna, z którą ostatnio uprawiał seks w toalecie pubu! Co jeszcze wydarzy się w 2145. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdźcie!

Dyskusje na temat: lekcja seksu
 • Re: "Miasto skarbów": Kontrowersyjny serial w TVP2!

  ...................................... LEKCJA CYTATÓW .......................................// - Autor napisał takie coś, cytuję: ....."Co szokuje? Odważna, wręcz zwierzęca scena seksu, śmiałość obyczajowa w tym otwarte mówienie o swoich preferencjach seksualnych, przemoc, morderstwa, wszystko, co w serialach Telewizji Publicznej do tej pory było zabronione." .... Koniec cytatu ..... A ja