• Informacje na temat:

  lekcje śpiewu

Artykuły na temat: lekcje śpiewu
 • Jerzy Grzechnik: Późna lekcja śpiewu

  ...​Gra główną rolę w musicalu "Metro", występuję też w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Trudno więc uwierzyć, że Jerzy Grzechnik zaczął uczyć się śpiewu dopiero w wieku 25 lat.

 • Geri Halliwell: Lekcja śpiewu

  Geri Halliwell, była członkini Spice Girls, stara się powrócić na listy przebojów. W tym celu postanowiła pobierać lekcje śpiewu, a wcześniej rzuciła palenie.

 • Wes Borland bierze lekcje śpiewu

  Wes Borland, amerykański gitarzysta i do niedawna członek formacji Limp Bizkit, chce zrobić wszystko, aby jego nowy zespół Eat The Day prezentował jak najwyższy poziom. Dlatego też zdecydował się wziąć lekcje śpiewu. W ten sposób zrealizuje on swoje marzenie o zostaniu wokalistą.

 • Blue: Lekcje od Janis Joplin?

  Lee Ryan, wokalista brytyjskiego boysbandu Blue, pobiera lekcje śpiewu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale jedną z jego nauczycielek jest... Janis Joplin, zmarła w 1970 roku legendarna wokalistka rockowa. Szkolenie przebiegało ponoć podczas seansów spirytystycznych.

 • Córka Moniki Zamachowskiej zamierza zostać wokalistką

  Zosia Malcolm nie zamierza iść w ślady mamy i pracować jako dziennikarka. Marzy jednak o bywaniu na czerwonym dywanie i karierze w show-biznesie. Dziewczynka planuje zostać wokalistką i bierze lekcje śpiewu u Agaty Steczkowskiej. Monika Zamachowska twierdzi, że jej córka nie tylko świetnie śpiewa, lecz także ma zdolności taneczne i malarskie.

 • Córka Moniki Zamachowskiej chce zostać piosenkarką

  Zosia Malcolm nie zamierza iść w ślady mamy i pracować jako dziennikarka. Marzy jednak o bywaniu na czerwonym dywanie i karierze w show-biznesie. Dziewczynka planuje zostać wokalistką i bierze lekcje śpiewu u Agaty Steczkowskiej. Monika Zamachowska twierdzi, że jej córka nie tylko świetnie śpiewa, lecz także ma zdolności taneczne i malarskie.

 • Kombi 2 z lepszym głosem

  Grzegorz Skawiński, wokalista reaktywowanego ostatnio zespołu Kombi, postanowił pobierać lekcje śpiewu. Jak twierdzi, dzięki temu śpiewa swobodniej, a wydobywający się z jego gardła głos jest głębszy.

 • Co słychać u Aleksandry Tockiej z "The Voice o Poland"?

  Uczyła śpiewu Roksanę Węgiel, wyróżniano ją od początku kariery i zdążyła również błysnąć w "The Voice of Poland". Aleksandra Tocka niedawno zaprezentowała również nowy teledysk do utworu "Love Me".

 • Christina Aguilera nauczy śpiewać każdego

  Christina Aguilera będzie dzielić się swoimi wokalnymi umiejętnościami z aspirującymi piosenkarzami. Amerykanka oferuje internetowy kurs śpiewu.

 • Britney Spears rezygnuje z playbacku

  Amerykańska piosenkarka Britney Spears zapowiedziała, że podczas koncertów w Las Vegas nie będzie korzystała z taśmy z nagraną ścieżką wokalną i wszystkie piosenki zaśpiewa na żywo. "Od miesięcy pobiera lekcje śpiewu" - zdradza menedżer wokalistki.

Wideo na temat: lekcje śpiewu
 • Sylwia Nowak zostanie piosenkarką! Zapendowska jest nią oczarowana!

  Sylwia Nowak (27 l.), oprócz bycia aktorką, ma plany rozpocząć swoją karierę muzyczną. W tym celu zapisała się na lekcje śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej, znanej jako jurorka programu "Idol". "Pani Ela doradziła mi, żebym nie starała się być podobna do obecnych wokalistek" - powiedziała aktorka. Co jest jej największym atutem i co sprawia, że ludzie ją zapamiętują? "Podobno mam warunki wokalne

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1722.

  występów w swoich chórkach. Pyrka, by poprawić dziewczynie humor, załatwia jej lekcje śpiewu u znanej i cenionej nauczycielki.

Dyskusje na temat: lekcje śpiewu