• Informacje na temat:

  leki doustne

Artykuły na temat: leki doustne
 • Maria Maciejowska: Dlaczego usunęła się w cień?

  Telewidzowie poznali ją, kiedy była licealistką.

 • Los okrutnie doświadczył Ewę Mingę. Gwiazda zdradziła komu zawdzięcza życie

  Życie Ewy Minge (52 l.) nie było usłane różami. Mimo sukcesu, jaki odniosła w dziedzinie mody, musiała borykać się z wieloma życiowymi dramatami, jak choćby białaczką. Projektantka nie ukrywa, że była bliska śmierci i nie dawano jej dużych szans. Wszystko zmieniło się, gdy odkryła, że w walce z chorobą nie jest sama.

 • Conrad Murray niewinny?

  Michael Jackson "zapłacił życiem" za przestępcze niedbalstwo osobistego lekarza, co pozbawiło troje dzieci ich ojca - oświadczył w czwartek prokurator. Obrońca oskarżonego doktora podtrzymał, że piosenkarz sam spowodował swoją śmierć.

 • Działały na niego tylko leki dożylne

  W poniedziałek (24 października) przed sądem w sprawie tragicznej śmierci Michaela Jacksona zeznawał doktor Allan Metzger, który przez blisko dwie dekady opiekował się Królem Popu.

 • To nie było samobójstwo

  Prokuratura jest pewna - Michael Jackson nie mógł się zabić, co wykazały najnowsze testy.

 • Przed śmiercią zachowywał się jak szaleniec

  Tuż przed tragicznym zgonem Michael Jackson miał wypić propofol - przekonuje obrona doktora Conrada Murraya, który jest oskarżony o spowodowanie śmierci artysty .

 • Proces ws. śmierci Michaela Jacksona: Prokuratura bezlitosna dla oskarżonego

  Michael Jackson zapłacił życiem za przestępcze niedbalstwo jego osobistego lekarza, co pozbawiło troje dzieci ich ojca - oświadczył w czwartek, 3 listopada, prokurator w procesie doktora Conrada Murraya. Obrońca oskarżonego podtrzymał, że piosenkarz sam spowodował swoją śmierć.

Wideo na temat: leki doustne
 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...