• Informacje na temat:

  lekko kontrowersyjny

Artykuły na temat: lekko kontrowersyjny
 • Nie żyje bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym"!

  Jak podaje "Fakt", kontrowersyjny bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym" zasłabł pod prysznicem i uderzył głową o posadzkę. Poniósł śmierć na miejscu. Najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu był atak serca. Mężczyzna od lat miał wszczepiony rozrusznik. Zmarł w wieku 51 lat. Przypomnijmy, że Czarek Mończyk to kontrowersyjna postać z dokumentu emitowanego w TVP. "Ballada..." wywołała...

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Dominika Gwit odgryza się hejterom: Wyglądam oszałamiająco!

  ...30-letnia Dominika Gwit nie przejmuje się falą krytyki. Celebrytka zapewnia, że czuje się w swoim ciele wspaniale, a do tego jej ostatni kontrowersyjny strój uznała za oszałamiający...

 • Kontrowersyjnie i kosmicznie

  Pomimo stosunkowo słabej frekwencji, pierwszy dzień Summer Of Music Festival (sobota, 9 września) na warszawskim Służewcu należy uznać za bardzo udany.

 • Kuba Wojewódzki (53 l.) jest znany z kontrowersyjnych pomysłów na promocję swojej osoby. Tym razem też chciał być oryginalny!

 • Kontrowersyjna komedia o Hitlerze

  W Rosji rekordy popularności bije film Mariusa Veisburga "Gitler Kaput" - parodia słynnego serial u wojennego "Siedemnaście mgnień wiosny". Film zarabia krocie, ale budzi też ogromne kontrowersje.

 • "Derek": Fajnie być miłym

  Niskobudżetowy brytyjski serial "Derek", którego twórcą jest kontrowersyjny komik Ricky Gervais, w ciągu 20 minut sprawia, że widz śmieje się i płacze - bynajmniej nie ze śmiechu. 12 września produkcja wypływa na szerokie wody: na ten dzień zaplanowano bowiem jego amerykańską premierę. Czy Amerykanie, a wraz z nimi cały świat, pokochają Dereka Noakesa?

 • Doda jedzie równo

  Chyba już nikogo nie dziwi język kontrowersyjnej wokalistki, która ostatnio nie przebiera w słowach...

 • Szokujący wywiad z Amy Winehouse

  W najnowszym numerze magazynu "The Rolling Stone" ukazał się dość kontrowersyjny wywiad z Amy Winehouse (24 l.), którego artystka udzieliła na krótko przed swoim zasłabnięciem i pobytem w szpitalu.

 • Czesław Mozil obraził Świadków Jehowy?

  Wokalista i juror "X Factor" Czesław Mozil tłumaczy kontrowersyjny wpis na Facebooku.

Zdjęcia na temat: lekko kontrowersyjny
Wideo na temat: lekko kontrowersyjny
 • Naga Sadowska wspiera prawa kobiet do aborcji!

  Maria Sadowska coraz częściej pojawia się mediach, a to za sprawą udziału w programie "The Voice of Poland". Do tej pory o piosenkarce mówiło i pisało raczej niewiele. Obrotna Maria korzysta więc z okazji i lekkiego wzrostu swojej popularności i wrzuca do sieci nowy teledysk do utworu "Pole walki". Obraz jest dość kontrowersyjny. Nie dość, że Sadowska występuje w nim nago, to jeszcze porusza