• Informacje na temat:

  len

Artykuły na temat: len
 • Zbigniew Zamachowski: Profesjonalny leń

  ..."Jeśli czegokolwiek można mi życzyć, to tego, żeby świat nie zwariował" - mówi świętujący w poniedziałek, 17 lipca, 56. urodziny Zbigniew Zamachowski. Artysta - ze względów "asekuracyjnych" - nie ma wymarzonej roli. Gdyby nie był aktorem, byłby muzykiem albo... leniem.

 • Marcin Meller: Zdolny leń

  ...jak coś sobie zaplanuję, dzieje się na odwrót. Nie miałem aspiracji, żeby pracować w "Polityce", a przepracowałem tam 12 lat. Z przerwą. Wywalono pana z pracy za lenistwo? - Raczej za zbyt...

 • "W wielu sprawach jestem leniem"

  ...mojego pokolenia, ta muzyka była wyłącznie nasza, nie miała nic wspólnego z tym, czego słuchali nasi rodzice. Nawet sposób ubierania był inny. To był kluczowy okres w moim życiu. Jak sobie(...) perfekcjonizmu, jeżeli chodzi o organizowanie różnych rzeczy. W wielu sprawach jestem leniem, ale potrafię naprawdę ciężko pracować nad stroną graficzną moich płyt, teledyskami, czy organizacją koncertów - tutaj...

 • Noel Gallagher: Liam to leń

  Wygląda na to, że wkrótce możemy być świadkami kolejnej braterskiej sprzeczki w angielskim zespole Oasis. Grupa przygotowuje się obecnie do trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, w trakcie której świętować będzie 10-lecie swego istnienia. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, bo - jak twierdzi gitarzysta Noel Gallagher - jego brat Liam jest zbyt leniwy.

 • Bruce Willis w "Szklanej pułapce 6"

  ...​Reżyser Len Wiseman potwierdził, że Bruce Willis powróci w szóstej części serii "Szklana pułapka".

 • Wojna z kosmitami

  Len Wiseman (reżyser wampirycznej serii filmów "Underworld") wyreżyseruje adaptację głośniej gry komputerowej "Gears of War".

 • Kolejna hollywoodzka para się rozstaje

  Reżyser i scenarzysta Len Wiseman, mąż znanej aktorki Kate Beckinsale, złożył pozew rozwodowy. Para jest małżeństwem od 12 lat, nie mają wspólnych dzieci.

 • "Pamięć absolutna": Kobieta z trzema piersiami

  Len Wiseman, reżyser remake'u kultowej "Pamięci absolutnej", pozostał wierny oryginałowi i w nowej wersji klasyka sci-fi zobaczymy postać zmutowanej prostytutki z trzema piersiami.

 • Bruce Willis powróci w kolejnej "Szklanej pułapce"

  Bruce Willis i reżyser Len Wiseman pracują nad kolejną częścią "Szklanej pułapki". Panowie spotkali się w 2007 roku na planie czwartej części cyklu. Najnowsza, szósta już odsłona, ma być prequelem serii.

 • "Pamięć absolutna": Wspomnienia z gwiezdnego pyłu

  W 1990 roku Paul Verhoeven nakręcił "Pamięć absolutną", kultowy dziś film science fiction z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Teraz, po ponad 20 latach, jego nową wersję zrealizował twórca serii "Underworld" Len Wiseman.

Zdjęcia na temat: len
 • W tej sukience oczarowała wszystkich!
Wideo na temat: len
 • "Policjantki i policjanci": Odcinek 645.

  Zatońska i Zieliński udają się na jedno z wrocławskich osiedli, gdzie ktoś rzucił cegłą w okno mieszkania, raniąc przy tym 7-lenią dziewczynkę. Na miejscu okazuje się, że ojciec dziecka jest czarnoskóry. Wszystko wskazuje na to, że mogło dojść do ataku na tle rasistowskim. W ciągu dnia policjanci z patrolU 07, jadąc podmiejską ulicą nagle zauważają auto leżące w rowie. Przy samochodzie znajdują

Dyskusje na temat: len