• Informacje na temat:

  lena starska na dobre i na złe

Artykuły na temat: lena starska na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe“: Lena odzyska wolność!

  Decyzją sądu Lena (Anita Sokołowska) zostanie uniewinniona. Razem z Witkiem (Bartosz Opania) wrócą do domu, gdzie będzie na nich czekać syn Felek z opiekunką.

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie

  Całe wakacje czekaliśmy na wieści z sali operacyjnej w Leśnej Górze. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy, że Lena walczy o Latoszka jak lwica. Nie tylko z kolegami po fachu, ale także z Agatą, która coraz więcej czasu spędza przy łóżku chorego.

 • "Na dobre i na złe": Lena czy Anita?

  Doktor Lena Starska to jedna z najbardziej lubianych bohaterek „Na dobre i na złe”... Czy Anita Sokołowska ”przemyciła” do tej roli coś ze swojego charakteru?

 • Anita Sokołowska: Seriale, macierzyństwo i wakacje

  Od 10 lat gra Lenę Starską w "Na dobre i na złe", piękną, łagodną panią chirurg. Inna jest Zuza z "Przyjaciółek" - kobieta zwariowana, o ciętym języku. Aktorka mówi, która bohaterka jest jej bliższa i czy ma plan B, gdyby przestała dostawać propozycje ról.

 • "Na dobre i na złe“: Staszek odwoła ślub z Leną!

  Tego nikt się nie spodziewał: pod Urzędem Stanu Cywilnego Lena (Anita Sokołowska) usłyszy, że Staszek (Marcin Kwaśny) nie ożeni się z nią, bo nie patrzy na niego tak, jak na Latoszka... Taki będzie finał wiosennego sezonu "Na dobre i na złe"!

 • Święta "na dobre i na złe"

  W serial u "Na dobre i na złe" możemy oglądać w szpitalnych fartuchach jedne z najładniejszych polskich aktorek. Joanna Liszowska, czyli kusząca radio log Dorota, serialowa doktor Starska - Anita Sokołowska i Olga Bończyk, która wciela się w postać doktor Edyty, opowiedziały, jak spędziły święta.

 • "Na dobre i na złe": Lena znów nie oprze się Witkowi!

  Choć Lena (Anita Sokołowska) uzna, że wspólna noc z Witkiem (Bartosz Opania) była błędem, nie zdoła zapanować nad swoim pożądaniem i nie zakończy romansu z Latoszkiem. Dowód? Byli małżonkowie znów ulegną namiętności w szpitalnym składziku.

 • "Na dobre i na złe": Pojednanie

  To, co wydawało się niemożliwe, stanie się całkiem realne - Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) znów będą razem! Do ostatecznego pogodzenia dojdzie w Toruniu.

 • "Na dobre i na złe": Lena i Witek wrócą do siebie!

  Wkrótce Staszek (Marcin Kwaśny) odkryje, że Lena (Anita Sokołowska) zdradza go ze swym byłym mężem i pobije się o nią z Witkiem (Bartosz Opania), nie wiedząc, że jego narzeczona już dokonała wyboru!

 • Miłosne wyznania w "Na dobre..."

  W nowym odcinku "Na dobre i na złe" szykują się miłosne wyznania. Lena zdobędzie się w końcu na szczerą rozmowę z Edwardsem. Co z tego wyniknie?

Zdjęcia na temat: lena starska na dobre i na złe
 • Dr Lena Starska (Anita Sokołowska) z "Na dobre i na złe"
Wideo na temat: lena starska na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 689.

  Lena po tym, jak została uderzona kamieniem w głowę, od razu trafia do szpitala, ale badania nie wykazują żadnego poważnego urazu. Tymczasem Jowita dziewczyna, która spadła ze skarpy po ucieczce z motocyklistami coraz gorzej się czuje i w końcu też zostaje przywieziona do Leśnej Góry. Jej koledzy oskarżają Starską o to, że celowo ją zaatakowała i zepchnęła z góry. Tretter ma w końcu dla Karoli

Dyskusje na temat: lena starska na dobre i na złe
 • Re: "Na dobre i na złe": Ale wpadka! Tomasz Ciachorowski ponownie w serialu. W zupełnie innej roli!

  Nie on pierwszy. Anita Sokołowska wystąpiła w roli młodej żony pacjenta, później wróciła jako stażystka Lena Starska. I nie było sensacji...

 • Re: Na dobre i na złe

  atak jak pózniej popatrzałem na przyszłościowe odcinki i w tv potem to wracacając do teraz o tego odc. po co anita sokołowsska w tymoddcinku wystepowałą-matyla rózańska zona pacjenta jak już popotem to znó o pózniej pózniej w przyszłosści oddc.kieyśś no i zagrała znów i to ddrugi raz ale nie,potem zagrałą ale już jako 2 osob,j lena starska ale 1 rola i będdzie lekarką po tem to wtey wystąpiła

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Warszawa 18.08.2012 rok. Bardzo polubiłam panią doktór Lenę Starską jako lekarza z Leśnej Góry bardzo bym chciała być leczona przez takiego dobrego lekarza takim jak jest pani doktór Lena Starska(...) pozdrawiam panią doktór Lenę Starską i życzę pani doktór Lenie Starskiej szybkiego powrotu do zdrowia fanka serialu Na dobre i na złe. Anna Januszewska.

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Warszawa 22.12.2012 rok. Bardzo się cieszę, że moja ulubiona pani doktór Lena Starska wróciła do pracy w szpitalu po długiej chorobie i po urodzeniu swojego synka Felka i na nowo przyjmuje(...) pozdrawiam moją ulubioną panią doktór Lenę Starską i jej serialowego męża Witka Latoszka, fanka serialu na dobre i na złe. Anna Januszewska.

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Warszawa 4.10.2012 rok. Jako fanka serialu Na dobre i na złe bardzo się cieszę, że w dzisiejszym czyli w środowym kolejnym odcinku na dobre i na złe, że po wakacyjnej przrerwie nareszcie zobaczę(...) złe. Anna Januszewska Serial na dobre i na złe oglądam od 7 listopada 1999 roku.

 • Re: Finał "Przyjaciółek": "Ona nie da rady"

  Biedna ta Anita Sokołowska , to już drugi serial w którym cierpi na raka piersi. Lena Starska, z serialu Na dobre i na złe ,wyszła obronną ręką z choroby, nawet później urodziła dziecko.Przypuszczam ,że tu też tak będzie.Zastanawiam się tylko skąd się wzięło to drugie dzieckoZuzy skoro Jasiek nie mógł mieć dzieci.

 • Re: "Na dobre i na złe": Awantura o "skręta"

  W jednym z odcinków,kiedy Latoszek leżał w śpiączce Lena podpisywała papiery,zawierające ugodę pomiędzy nią a szpitalem. Nie ma w tym nic dziwnego gdyby nie fakt,że podpisała się Lena Starska,a a przecież naprawdę ma na imię Milena,więc na dokumentach powinna podpisywać się prawidłowo....

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Warszawa 4.10.2012 rok. Jako fanka serialu Na dobre i na złe bardzo się cieszę, że w dzisiejszym czyli w środowym kolejnym odcinku na dobre i na złe, że po wakacyjnej przrerwie nareszcie zobaczę(...) złe. Anna Januszewska Serial na dobre i na złe oglądam od 7 listopada 1999 roku. Nie doktór tylko doktora. Ale zgadzam się Lenka jest bardzo fajna.

 • Re: Tej jesieni w "Na dobre i na złe"

  i nie mógłby dojechać(ale by sie wszystko dobrze skonczyło -Lena Starska ma romans z prof.Starzyńkim -Witek czuje sie odrzucony i rozumie ze to co zrobil bylo blędem -Agata zdaje egzamin -Konica sie

 • Re: Szok! Latoszek zdradzi Lenę z Agatą!

  tak. W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 514 (emisja w środę, 6.03.2013) Lena zwierza się Hanie, że nie czuje do Witka tego co kiedyś. Jak podaje "Świat Seriali" Starska przypadkiem staje się świadkiem rozmowy(...)Zaniedbywany przez żonę Latoszek znajduje pocieszenie w ramionach Agaty, która cierpi po tym jak Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski) wrócił do żony. W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 513 Witek odwodzi