• Informacje na temat:

  lena starska z na dobre i na złe

Artykuły na temat: lena starska z na dobre i na złe
 • Święta "na dobre i na złe"

  W serial u "Na dobre i na złe" możemy oglądać w szpitalnych fartuchach jedne z najładniejszych polskich aktorek. Joanna Liszowska, czyli kusząca radio log Dorota, serialowa doktor Starska - Anita Sokołowska i Olga Bończyk, która wciela się w postać doktor Edyty, opowiedziały, jak spędziły święta.

 • "Na dobre i na złe": Jubileueszowy tort na planie serialu

  Serial "Na dobre i na złe" osiągnął pełnoletniość. Historia o lekarzach ze szpitala w Leśnej Górze gości na antenie TVP 2 już 18 lat! Dokładnie 18 lat od debiutu, na planie serialowego szpitala w podwarszawskiej Falenicy, odbyło się spotkanie mediów z aktorami i producentami "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Szpital? Tylko w Leśnej Górze!

  Zdjęcia rentgenowskie wieszane do góry nogami, wybuchy śmiechu przy stawianiu diagnozy i przyjaźnie, które przetrwały do dziś. - Nikt nie przypuszczał, że serial "Na dobre i na złe" będzie takim hitem - mówią aktorzy.

 • "Na dobre i na złe": Pojednanie

  To, co wydawało się niemożliwe, stanie się całkiem realne - Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) znów będą razem! Do ostatecznego pogodzenia dojdzie w Toruniu.

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie

  Całe wakacje czekaliśmy na wieści z sali operacyjnej w Leśnej Górze. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy, że Lena walczy o Latoszka jak lwica. Nie tylko z kolegami po fachu, ale także z Agatą, która coraz więcej czasu spędza przy łóżku chorego.

 • "Na dobre i na złe" bez Foremniak?

  Nie tylko w życiu prywatnym najsłynniejszych polskich lekarzy serialowych, ale również w zawodowym, zajdą niespodziewane zmiany. Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" sprawi, że fani z wypiekami na twarzy oczekiwać będą kolejnego sezonu.

 • Miłosne wyznania w "Na dobre..."

  W nowym odcinku "Na dobre i na złe" szykują się miłosne wyznania. Lena zdobędzie się w końcu na szczerą rozmowę z Edwardsem. Co z tego wyniknie?

 • "Na dobre i na złe": Leśna Góra po wakacjach!

  Co spotka bohaterów serialu "Na dobre i na złe" w nowym sezonie? Już teraz zdradzamy, co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach.

 • Serial "Na dobre i na złe" świętuje 18. urodziny

  ...7 listopada najpopularniejszy serial medyczny w Polsce kończy 18 lat. W środę, 8 listopada, o godzinie 20.40 w TVP2 zostanie wyemitowany 684. odcinek "Na dobre i na złe", a ekipa produkcyjna spędzi 3490. dzień na planie kultowego szpitala w Leśnej Górze.

 • "Na dobre i na złe": Ślub w szpitalu

  ...domiar złego przy okazji zrani Piotra, który i tak już cierpi z powodu złamanej nogi. Oboje natychmiast dostaną fachową pomoc, ale ceremonia musi zostać odwołana. Hana zdiagnozuje u Joanny ciążę(...) (Anita Sokołowska), ale jeszcze przed pałacem ślubów dojdzie między nimi do ostrej kłótni. Niespodziewanie Starska da się ponieść emocjom: spoliczkuje męża i wykrzyczy mu, że nie potrafi pogodzić się...

Zdjęcia na temat: lena starska z na dobre i na złe
 • Dr Lena Starska (Anita Sokołowska) z "Na dobre i na złe"
Wideo na temat: lena starska z na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 689.

  Lena po tym, jak została uderzona kamieniem w głowę, od razu trafia do szpitala, ale badania nie wykazują żadnego poważnego urazu. Tymczasem Jowita dziewczyna, która spadła ze skarpy po ucieczce z motocyklistami coraz gorzej się czuje i w końcu też zostaje przywieziona do Leśnej Góry. Jej koledzy oskarżają Starską o to, że celowo ją zaatakowała i zepchnęła z góry. Tretter ma w końcu dla Karoli

Dyskusje na temat: lena starska z na dobre i na złe
 • Re: "Na dobre i na złe": Ale wpadka! Tomasz Ciachorowski ponownie w serialu. W zupełnie innej roli!

  Nie on pierwszy. Anita Sokołowska wystąpiła w roli młodej żony pacjenta, później wróciła jako stażystka Lena Starska. I nie było sensacji...

 • Re: Na dobre i na złe

  atak jak pózniej popatrzałem na przyszłościowe odcinki i w tv potem to wracacając do teraz o tego odc. po co anita sokołowsska w tymoddcinku wystepowałą-matyla rózańska zona pacjenta jak już popotem to znó o pózniej pózniej w przyszłosści oddc.kieyśś no i zagrała znów i to ddrugi raz ale nie,potem zagrałą ale już jako 2 osob,j lena starska ale 1 rola i będdzie lekarką po tem to wtey wystąpiła

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Warszawa 18.08.2012 rok. Bardzo polubiłam panią doktór Lenę Starską jako lekarza z Leśnej Góry bardzo bym chciała być leczona przez takiego dobrego lekarza takim jak jest pani doktór Lena Starska(...) pozdrawiam panią doktór Lenę Starską i życzę pani doktór Lenie Starskiej szybkiego powrotu do zdrowia fanka serialu Na dobre i na złe. Anna Januszewska.

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Warszawa 22.12.2012 rok. Bardzo się cieszę, że moja ulubiona pani doktór Lena Starska wróciła do pracy w szpitalu po długiej chorobie i po urodzeniu swojego synka Felka i na nowo przyjmuje(...) pozdrawiam moją ulubioną panią doktór Lenę Starską i jej serialowego męża Witka Latoszka, fanka serialu na dobre i na złe. Anna Januszewska.

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Warszawa 4.10.2012 rok. Jako fanka serialu Na dobre i na złe bardzo się cieszę, że w dzisiejszym czyli w środowym kolejnym odcinku na dobre i na złe, że po wakacyjnej przrerwie nareszcie zobaczę(...) złe. Anna Januszewska Serial na dobre i na złe oglądam od 7 listopada 1999 roku.

 • Re: Finał "Przyjaciółek": "Ona nie da rady"

  Biedna ta Anita Sokołowska , to już drugi serial w którym cierpi na raka piersi. Lena Starska, z serialu Na dobre i na złe ,wyszła obronną ręką z choroby, nawet później urodziła dziecko.Przypuszczam ,że tu też tak będzie.Zastanawiam się tylko skąd się wzięło to drugie dzieckoZuzy skoro Jasiek nie mógł mieć dzieci.

 • Re: "Na dobre i na złe": Awantura o "skręta"

  W jednym z odcinków,kiedy Latoszek leżał w śpiączce Lena podpisywała papiery,zawierające ugodę pomiędzy nią a szpitalem. Nie ma w tym nic dziwnego gdyby nie fakt,że podpisała się Lena Starska,a a przecież naprawdę ma na imię Milena,więc na dokumentach powinna podpisywać się prawidłowo....

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Warszawa 4.10.2012 rok. Jako fanka serialu Na dobre i na złe bardzo się cieszę, że w dzisiejszym czyli w środowym kolejnym odcinku na dobre i na złe, że po wakacyjnej przrerwie nareszcie zobaczę(...) złe. Anna Januszewska Serial na dobre i na złe oglądam od 7 listopada 1999 roku. Nie doktór tylko doktora. Ale zgadzam się Lenka jest bardzo fajna.

 • Re: Tej jesieni w "Na dobre i na złe"

  i nie mógłby dojechać(ale by sie wszystko dobrze skonczyło -Lena Starska ma romans z prof.Starzyńkim -Witek czuje sie odrzucony i rozumie ze to co zrobil bylo blędem -Agata zdaje egzamin -Konica sie

 • Re: Szok! Latoszek zdradzi Lenę z Agatą!

  tak. W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 514 (emisja w środę, 6.03.2013) Lena zwierza się Hanie, że nie czuje do Witka tego co kiedyś. Jak podaje "Świat Seriali" Starska przypadkiem staje się świadkiem rozmowy(...)Zaniedbywany przez żonę Latoszek znajduje pocieszenie w ramionach Agaty, która cierpi po tym jak Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski) wrócił do żony. W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 513 Witek odwodzi