• Informacje na temat:

  leo di caprio

Artykuły na temat: leo di caprio
 • Brat Leonardo Di Caprio zaginął bez śladu!

  Leonardo Di Caprio (39 l.) zamartwia się o swojego brata, który po wyjściu z więzienia zapadł się pod ziemię...

 • Skazany na... Kraków. Oceni polskie filmy

  Wentworth Miller, znany z roli Michaela Scofielda w "Skazanym na śmierć", Sandy Powell - trzykrotna laureatka Oskara za kostiumy, i nominowany do Oscara Michael Coulter, autor zdjęć do obrazów m.in. Mike'a Newella i Richarda Curtisa, ocenią filmy w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych. Dziesięć fabuł będzie walczyć o główną nagrodę w wysokości 100.000 złotych.

 • Ekscentryczny wygląd Leonardo Di Caprio

  Leonardo Di Caprio, gwiazda filmów "Wielki Gatsby", "Incepcja" i "Wilk z Wall Street", cieszy się nieustającym zainteresowaniem mediów. Ostatnio spore zaskoczenie wzbudziły najnowsze zdjęcia aktora.

 • Kaleki Di Caprio

  Leonardo DiCaprio ("Romeo i Julia", "Titanic" "Pokój Marvina" , "Niebiańska plaża" ) w swym najnowszym filmie "Johnny Eck" wystąpi w podwójnej roli. Aktor wcieli się w rolę kaleki , który pojawił się w słynnym filmie "Dziwolągi" Teda Browninga z 1932 roku, oraz w postać jego brata bliźniaka.

Dyskusje na temat: leo di caprio
 • Re: Wampiry da się lubić… a nawet kochać

  każdy przez to przechodzi :) Ja kochałam sie w Leo Di Caprio i wyłam jak głupia na Titanicu :))) Oczywiście pokój cały w plakatach z nim :P żaden inny nie istniał. Trzymam dziewczyny za Was kciuki. Kochajcie swoich wampirów i niech Wam idzie na zdrowie :*

 • Re: Straci dla niej głowę!

  ten konusowaty facecik jak go nazwałaś gimbusko jest świetnym aktorem, który grywa w stanach i brał udział w filmach z Nicole Kidman,Danielem Craig'em czy Leo Di Caprio którego plakat masz zapewne na ścianie i codziennie się do niego ślinisz :-) Oceniasz ludzi po wyglądzie a pewnie sama jesteś brzydka jak noc i tylko internet ci pozostaje by się dowartościować