• Informacje na temat:

  leo gordon

Artykuły na temat: leo gordon
 • Joseph Gordon-Levitt jako Edward Snowden

  Pojawiło się pierwsze zdjęcie Josepha Gordona-Levitta w roli Edwarda Snowdena. Biograficzny film w reżyserii Olivera Stone'a trafi do amerykańskich kin 24 grudnia.

 • Ekologiczny horror? Jamie Lee Curtis zadebiutuje jako reżyserka

  .... Curtis zagrała w nim w roli głównej, była również jedną z producentek filmu. Wyreżyserowany przez Davida Gordona Greena film okazał się kasowym sukcesem. Zanotował najlepsze kinowe otwarcie dla...

 • Gordon Haskell w Polsce

  Gordon Haskell, były wokalista legendarnej angielskiej grupy rockowej King Crimson, zagra 10 kwietnia w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Muzyk będzie promował w naszym kraju swój najnowszy album "The Lady Wants To Know".

 • Jamie Lee Curtis: Królowa krzyku

  ..."dość", to wystarczyła pierwsza rozmowa z reżyserem - Davidem Gordonem Greenem, by zmieniła zdanie. - Mam prawie 60 lat, pracuję w tym biznesie, od kiedy miałam 19. To, co działa na mnie i to, czego(...) na plan serii, ale... - Napisał do mnie wiadomość Jake Gyllenhaal, wspominając, że David Gordon Green chciałby pogadać ze mną na temat czegoś związanego z "Halloween". Jake powiedział, że obserwował...

 • Kompozytor Les Reed nie żyje. Tom Jones żegna swojego przyjaciela

  ...wykonywane przez m.in. The Fortunes, Lulu i Herman's Hermits. W 1964 r. Les wraz z Gordonem Millsem , byłym muzykiem Viscounts i menedżerem Toma Jonesa , napisali piosenkę "It's Not Unusual", która...

 • "Snowden": Jest pierwszy zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun biograficznego filmu "Snowden" w reżyserii Olivera Stone'a. Tyłową rolę zagrał Joseph Gordon-Levitt.

 • Zekranizują kolejną książkę Stephena Kinga

  Renesans filmowych i serialowych ekranizacji powieści autorstwa Stephena Kinga trwa w najlepsze. Kolejną książką "króla horroru", którą biorą na celownik twórcy kina, jest wydana w 1999 roku powieść "Dziewczyna, która kochała Toma Gordona". Film wyprodukuje studio Village Roadshow Pictures.

 • Tamahori wyreżyseruje "The Guide"

  Lee Tamahori, twórca filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , podpisał umowę z wytwórnią Paramount Pictures dotyczącą wyreżyserowania obrazu "The Guide". Producentem pełnego akcji dreszczowca będzie Mark Gordon. Główną rolę w filmie zagra Halle Berry ( "Śmierć nadejdzie jutro" , "Monster's Ball: Czekając na wyrok" , "Kod dostępu" ).

 • ​Tom Hardy: Byłem wstydliwą statystyką z przedmieść

  Przypięto mu łatkę twardziela, na ramieniu ma tatuaż "Leo wie lepiej", a każdy scenariusz dokładnie studiuje, aby za chwilę zatopić się w postaci, którą przyjdzie mu grać. Tom Hardy w sposób oczywisty kocha aktorstwo, choć przyznaje, że wolałby się zająć własnym życiem.

 • Oscary 2013: Relacja

  ...razem Setha wspomogli Daniel Radcliffe i Joseph Gordon-Leavitt. 2:44 - W końcu pierwsza statuetka zostanie wręczona. Octavia Spencer (zeszłoroczna laureatka za rolę w "Służących") przekaże ją...

Zdjęcia na temat: leo gordon