• Informacje na temat:

  leon

Artykuły na temat: leon
 • Leon Niemczyk: Leon Zawodowiec

  W filmie i telewizji zagrał łącznie ponad 350 ról. Pojawiał się w rolach głównych i małych epizodach. W czasie swojej kariery współpracował z najważniejszymi polskimi reżyserami: Jerzym Kawalerowiczem, Kazimierzem Kutzem, Andrzejem Munkiem. 15 grudnia 2018 roku Leon Niemczyk obchodziłby 95. urodziny.

 • Kings Of Leon: Koncert w Polsce w 2020 r.

  ...24 czerwca na Stadionie Wrocław zagra amerykańska grupa Kings Of Leon.

 • Imieniny Leona i Matyldy

  ...14 marca przypadają imieniny Leona i Matyldy. Z tej okazji życzymy im wszystkiego dobrego i przypominamy ich najbardziej znanych filmowych imienników - parę bohaterów "Leona Zawodowca" Luca Bessona.

 • Lourdes Leon: Córka Madonny wyrosła na piękną kobietę

  Lourdes Leon w październiku kończy 22 lata. Zobaczcie, jak dziś wygląda pierwsza córka Madonny.

 • Soundedit 2019: Steve Albini i Craig Leon z nagrodami Człowieka ze Złotym Uchem

  Producent Nirvany Steve Albini i nazywany odkrywcą Ramones Craig Leon to kolejni laureaci nagrody Człowiek ze Złotym Uchem podczas tegorocznej edycji festiwalu Soundedit w Łodzi.

 • Powstanie sequel "Leona zawodowca"?

  Jedna z witryn internetowych podała zaskakującą informację, iż być może dojdzie do realizacji sequela filmu "Leon zawodowiec" Luca Bessona. Podobno reżyser oraz wytwórnia Gaumount Pictures rozważają możliwość rozpoczęcia prac nad kontynuacją opowieści.

 • Leon Niemczyk: Lew ekranu

  Wystawę poświęconą jednemu z najwybitniejszych polskich aktorów, Leonowi Niemczykowi będzie można oglądać od wtorku w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Ekspozycja "Lew ekranu" powstała dla uczczenia 90. rocznicy urodzin artysty.

 • Ostatnia rola Leona Niemczyka

  Widowisko poetyckie "Umarli ze Spoon River" w reżyserii Jolanty Ptaszyńskiej Jedynka pokaże w ramach Teatru TV 29 stycznia. Ostatnią swoją rolę w tym spektaklu zagrał Leon Niemczyk.

 • 80. urodziny Leona Niemczyka

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Leon Niemczyk, obchodzi w poniedziałek, 15 grudnia, 80. rocznicę urodzin. Leon Niemczyk urodził się 15 grudnia 1923 roku w Warszawie. W czasie wojny brał udział w walkach ruchu oporu, uczestniczył w Powstaniu Warszawskim, był zesłany na roboty do Niemiec. Służył w 444. batalionie III Armii gen. Pattona.

 • Sequel "Leona": "Natalie zawodowiec"?

  Jak już informowaliśmy, Luc Besson oraz wytwórnia Gaumount Pictures rozważają możliwość rozpoczęcia prac nad kontynuacją filmu "Leon zawodowiec". Ponieważ w pierwowzorze główny bohater, kreowany przez Jeana Reno, ginie, sequel ma skupić się na postaci Matyldy, którą wspaniale zagrała Natalie Portman. Obecnie potwierdzono, iż aktorka zgodziła się wystąpić w kontynuacji opowieści.

Zdjęcia na temat: leon
Wideo na temat: leon
 • Leon Myszkowski: Będę walczył o swoją rodzinę, bo jest dla mnie najważniejsza

  W mediach głośno jest o rozstaniu Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Pojawiła się także informacja mówiąca o tym, że ich 16-letni syn Leon wyprowadził się od matki i zamieszkał z ojcem. Chłopak zaprzeczył tej wiadomości na Facebooku, a teraz odniósł się do niej w najnowszym wywiadzie Wideoportalu. Przyznał, że nie denerwują go tego typu newsy, ponieważ jest spokojnym człowiekiem

 • "Lekarze": Jak rozwinie się wątek Leona i Basi?

  Wciąż niejasna będzie sytuacja w trójkącie Basia (Aleksandra Hamkało) - Leon (Jacek Koman) - Michał (Wojciech Mecwaldowski). Jak zdradził nam Jacek Koman, w tym sezonie najtrudniejsze dla jego bohatera będą sceny nagrywane właśnie z Basią.

Dyskusje na temat: leon