• Informacje na temat:

  leon jackson piosenkarz

Artykuły na temat: leon jackson piosenkarz
 • Jackson kontra Lady GaGa

  Michaela Jackson czy Lady GaGa? Kto z nich otrzyma prestiżową statuetkę American Music Awards dla "artysty roku"?

 • Michael Jackson coraz niżej

  W dziesięć tygodni po śmierci Michaela Jacksona, sprzedaż płyt "Króla Popu" zaczyna powoli spadać. Szturm na światowe listy przypuszcza za to brytyjska formacja Arctic Monkeys.

 • W kurtce Michaela Jacksona

  ..."To kurtka, którą pożyczyłem od Michaela Jacksona" - w ten sposób Nick Cave dowcipkował ze swojej czerwonej marynarki, w której wystąpił frontmenując formacji Grinderman na głównej scenie festiwalu Roskilde. Koncert weteranów był jednym z najciekawszych punktów drugiego dnia (piątek, 4 lipca) duńskiego festiwalu.

 • Pierwsza Brytyjka w historii

  Brytyjska wokalistka Leona Lewis dokonała historycznego wyczynu - po raz pierwszy zdarzyło się bowiem, żeby artysta z Wielkiej Brytanii zadebiutował na 1. miejscu najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

 • Nie puści piłkarzy na imprezę

  Akona poprowadzi raper Lil' Wayne. Media donoszą, że na liście gości znalazły się takie gwiazdy, jak Kanye West, piosenkarka Leona Lewis czy Michael Jackson. Zobacz teledyski Akona na stronach(...)Trener Chelsea Phil Scolari został słownie zaatakowany przez piosenkarza. Akonowi nie spodobało się, że menedżer popularnych "The Blues" nie puścił dwóch swoich piłkarzy na imprezę bożonarodzeniową...

 • Justin Timberlake: Talent kontra przyjemność

  ...nie została całkowicie zawieszona. Wokalista nagrywał duety, m.in. z Madonną, Ciarą czy Timbalandem, a także pracował nad utworami innych artystów, pomagał na przykład Leonie Lewis. Fani piosenkarza mają mu za złe, że zamiast zostać postacią na miarę Michaela Jacksona (niektórzy wróżyli i taki obrót spraw), oddaje się pracy, do której ma mniejszy talent. Gołym okiem widać przecież, że aktorem...