• Informacje na temat:

  leonardo da vinci mona lisa obraz

Artykuły na temat: leonardo da vinci mona lisa obraz
 • Leonardo DiCaprio zagra Leonarda Da Vinci

  ...​Leonardo DiCaprio zagra swojego imiennika Leonarda Da Vinci w nowym filmie biograficznym.

 • Animowany film o Leonardzie Da Vinci

  Leonardo da Vinci był pobudliwym, skorym do psot i budzącym powszechny podziw chłopcem. Taki obraz najmłodszych lat geniusza renesansu wyłania się z przygotowywanego we Włoszech telewizyjnego filmu rysunkowego o jego dzieciństwie i młodości, którego emisję zapowiedziano na przyszły rok. Cała przeznaczona dla dzieci seria liczyć będzie 26 odcinków.

 • Kod Leonarda: Zdjęcia w Luwrze

  Ron Howard ( "Piękny umysł" ), reżyser filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści "Kod Leonarda Da Vinci", stara się o pozwolenie, aby część zdjęć mogła powstać w Luwrze. W filmie wystąpią gwiazdy światowego kina: Tom Hanks ( "Terminal" ), Audrey Tautou ( "Amelia" ) i Jean Reno (" "Ronin" ").

 • Cierpieć jak Steve Jobs

  ...jednocześnie piękne i użyteczne. "Bardzo rzadko zdarza się połączenie tych dwóch cech", mówi aktor. "Jobs był jak Leonardo Da Vinci - człowiekiem, który potrafi malować takie obrazy jak Mona Lisa i jednocześnie budować latające machiny". "Steve potrafił spojrzeć na wszystko z większego dystansu i zrozumieć szerszy obraz całości, czego wielu z nas nie jest w stanie osiągnąć" - opowiada o zmarłym...