• Informacje na temat:

  lepsza scenografia

Artykuły na temat: lepsza scenografia
 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  ...uzbroić się w cierpliwość (śmiech). Co jeszcze łączy obie produkcje?  Julia Kamińska, Dorota Pomykała, Filip Bobek i Krzysztof Czeczot w obsadzie. Plus scenografia Doroty Ignaczak i ta sama hala zdjęciowa(...) proszonej kolacji u matki (świetna Dorota Pomykała) i ojczyma (Jan Monczka) okazuje się jednak, że jej sukces jest niczym wobec rychłego ślubu, który ogłasza jej przyrodnia lepsza, chudsza i bardziej...

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • "Blondynka": Na planie w Supraślu

  W połowie lipca ekipa "Blondynki" przeniosła się do malowniczego Supraśla, który od czterech sezonów "gra" serialowe Majaki - wieś, w której mieszka i pracuje pani weterynarz Sylwia Kubus .

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • "Wspaniałe stulecie": Nowy serial w Jedynce!

  Lepiej już na mary, niźli w jasyr na Tatary - anonimowy autor pieśni sprzed wieków nie miał wątpliwości, że śmierć jest lepsza od niewoli. A jednak dzieje jednej branki są tak niezwykłe, jakby wymyślone dla potrzeb serialu. Aleksandra (lub Anastazja) Lisowska prawdopodobnie była córką prawosławnego proboszcza z Rohatyna, położonego ok. 70 km na południe od Lwowa. Około 1510 r. podczas najazdu...

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • "Westworld": "Wiemy, jak wszystko się skończy" - wywiad z Jonahem Nolanem i Lisą Joy

  Zapraszamy do przeczytania wywiadu z twórcami serialu "Westworld" - Jonahem Nolanem i Lisą Joy.

 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.

 • "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  ...natomiast Iwona Bielska jako teściowa oraz Cezary Kosiński jako komornik. Najsłabiej - gagi. Po prostu nie było się z czego śmiać. "Zbrodnia" Nawet najlepsza obsada z Magdaleną Boczarską, Joanną Kulig...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.