• Informacje na temat:

  lesław żurek teatr

Artykuły na temat: lesław żurek teatr
 • Single i remiksy z Muchą i Żurkiem

  Anna Mucha i Lesław Żurek, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość" i Maciej Błoński z "Przepisu na życie", będą gwiazdami najbliższej premiery w warszawskim Teatrze Capitol. Zagrają we współczesnej farsie o rozterkach... singli!

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe

 • Plejada gwiazd w serialu kryminalnym „Kropla Prawdy - Angel's Share”

  Pierwszy sezon serialu kryminalnego „Kropla Prawdy” okazał się sporym sukcesem. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się nakręcić kolejną jego część. Najnowsza odsłona zachwyca nie tylko przemyślaną intrygą, ale i fantastyczną obsadą. W podróż do świata tajemnic i ludzkich żądz zabiorą nas m.in. Wojtek Zieliński, Lesław Żurek, Marek Siudym czy zjawiskowa Olga Bołądź.

 • Żurek, Mucha i Książkiewicz singlami

  Anna Mucha, Weronika Książkiewicz, Lesław Żurek oraz Wojciech Medyński zagrają razem w sztuce "Single i remiksy". Artyści pokażą ten spektakl widzom w wielu polskich miastach. Prapremiera już 30 września w Kielcach.

 • Siostry w życiu i na ekranie

  Choć z wyglądu są do siebie bardzo podobne, pod względem charakteru to dwa różne temperamenty i żywioły. Nie przeszkadza im to jednak dogadywać się podczas wspólnej pracy na planie filmowym czy deskach teatru.

 • Mucha na deskach... teatralnych

  W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się próba medialna spektaklu "Single i remiksy", w którym główne role grają znani serialowi aktorzy: Anna Mucha ("M jak miłość"), Weronika Książkiewicz "Rezydencja"), Lesław Żurek ("Londyńczycy"), Wojciech Medyński (Plebania") i Katarzyna Glinka ("Barwy szczęścia").

 • Życie po hicie, czyli jak gwiazdy radzą sobie z zaszufladkowaniem

  Aktorem, który może przebierać w propozycjach jak w ulęgałkach jest Lesław Żurek. Widzowie poznali go lepiej w 2005 roku w serialu "Egzamin z życia". Zagrał w nim koszykarza Grześka Kopczyńskiego. Kolejną dużą rolą, która przyniosła mu ogromną popularność i miano jednego z najseksowniejszych polskich aktorów był Andrzej w "Londyńczykach" (2008 r.). Teraz Żurek przypomina o sobie...

 • Lesław Żurek jak Cybulski

  To jego czas. Lesław Żurek gra u najlepszych reżyserów, w znakomitych filmach. Gwiazdę serial u "Londyńczycy" możemy obecnie oglądać w obrazie "Mniejsze zło" Janusza Morgensterna.

 • "Komisarz Alex": Beata Fido będzie opowiadać bajki w nowym serialu dla dzieci...

  ...propozycję udziału w "Komisarzu Aleksie" i "Blondynce", wystąpiła w spektaklu Teatru Telewizji "Totus Tuus", a od niedawna niemal całe dnie spędza na planie nowej oryginalnej produkcji Telewizji Polskiej(...), będą Bajarka (Beata Fido) i Bajarz (Wojciech Dmochowski), a wśród odtwórców pozostałych ról zobaczymy m.in. Lesława Żurka, Beatę Wyrąbkiewicz, Joannę Kwiatkowską-Zduń i Macieja Zuchowicza. Beata Fido...

 • Gwiazdy czytają Sapkowskiego

  W studiu Polskiego Radia trwa nagrywanie audiobooka. "Bożych bojowników" Andrzeja Sapkowskiego czyta prawie 200 aktorów, m.in. Lesław Żurek, Mirosław Zbrojewicz i Adam Ferency.