• Informacje na temat:

  leslie easterbrook zdjęcia

Artykuły na temat: leslie easterbrook zdjęcia
 • W Łodzi zakończyły się już zdjęcia do amerykańskiego thrillera "House" ("Dom") w reżyserii Robby'ego Hensona. Gwiazdą filmu będzie Michael Madsen, aktor znany m.in. z obrazów "Kill Bill" i "Sin City" .

 • W Łodzi ruszyły zdjęcia do amerykańskiej produkcji "House". Na plan filmowy przyjechał już znany hollywoodzki aktor Michael Madsen ( "Kill Bill" ). W filmie jedną z ról zagra również polski aktor, Paweł Deląg ( "Quo vadis" ). Zdjęcia do filmu zaczęły się w połowie lipca, a ich koniec przewidziany jest na 18 sierpnia.

 • W Łodzi powstaje thriller z M. Madsenem

  W Łodzi ruszyły w sobotę, 15 lipca zdjęcia do amerykańskiego thrillera "House" (Dom), który reżyseruje Robby Henson. Gwiazdą filmu będzie Michael Madsen, aktor znany m.in. z obrazów "Kill Bill" i "Sin City" .

 • Michael Madsen przyleciał do Polski

  Amerykański aktor Michael Madsen, znany m.in. z obrazów "Kill Bill" i "Sin City" - gwiazda filmu "House" (Dom), który powstaje w Łodzi i okolicach, przyleciał w piątek, 28 lipca do Polski. Artysta w sobotę rozpocznie zdjęcia filmowe.

 • Gwiazdy Hollywood kręcą w Łodzi

  ...wystąpili w znanych z ekranów kin "Bękartach diabła" ), Matthew Perry i Leslie Easterbrook (pamiętna sierżant Callahan z "Akademii policyjnej" ). Producenci rozmawiają także z Estellą Warren, seksowną(...)Michael Madsen, jeden z ulubionych aktorów Quentina Tarantino, będzie główną gwiazdą horroru "The House", czyli "Dom", do którego zdjęcia zaczną się już w lipcu w Łodzi - podaje "Gazeta Wyborcza...