• Informacje na temat:

  leśniak

Artykuły na temat: leśniak
 • Zuzanna Leśniak: Miała świat u stóp. Morderstwo w cieniu skandalu!

  Zuzanna Leśniak zginęła w wieku 26 lat. Mogła żyć dłużej, mogła rozwijać swoją karierę. Niestety, jej gorący romans z gwiazdą muzyki zakończył się potworną zbrodnią.

 • Jubileusz Wojciecha Pokory

  2 października Wojciech Pokora skończy 80 lat. Z tej okazji stacja TVP Seriale zorganizowała aktorowi jubileusz w siedzibie TVP, na którym oprócz samego jubilata, pojawiły się też jego ekranowe partnerki z popularnych seriali - Anna Seniuk z "Czterdziestolatka" oraz Hanna Bieniuszewicz z serialu "Alternatywy 4".

 • Kijowski łącznik

  Kilka tygodni temu klient Marek Leśniak poznał kobietę swojego życia - piękną Ukrainkę, Roksanę Szeptycką. Była to miłość od pierwszego wejrzenia i oboje...

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • Andrzej Zaucha: Miłość rządziła jego życiem aż po grób

  To już ćwierć wieku, a wydaje się, jakby strzały, które padły 10 października 1991 roku, jeszcze nie wybrzmiały. Na parkingu przed krakowskim teatrem Andrzeja Zauchę (42† l.) dosięgło osiem kul. Dziewiąta odebrała życie Zuzannie Leśniak (27 l.), kobiecie, którą pokochał wbrew zdrowemu rozsądkowi…

 • Franciszek Pieczka: Nie będzie podsumowań

  "Czterej pancerni" wynieśli go na szczyty popularności, po 50 latach widzowie kochają go jako Japycza w "Ranczu".

 • Dziewczyna wróciła do Maseraka?

  Rafał Maserak i Anita Leśniak-Kopiec wciąż się spotykają. Czyżby doniesienia o ich rozstaniu były nieprawdziwe?

 • Śmiech nie zawsze jest to pusty

  "Jeż Jerzy" , reż. Jakub Tarkowski, Tomasz Leśniak, Wojtek Wawszczyk, scen. Rafał Skarżycki, Polska 2011, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa 11 marca 2011 roku.

 • Wyrzuciła Maseraka z domu!

  To chyba koniec związku Rafała Maseraka i Anity Leśniak-Kopiec . Modelka właśnie kazała partnerowi wynieść się z jej mieszkania.

 • Muzyczni goście Wojewódzkiego i Rocka

  Andrzej "Piasek" Piaseczny i Ryszard Rynkowski będą gośćmi "Kuby Wojewódzkiego" w kolejnym, niedzielnym wydaniu tego programu. Wcześniej tego samego dnia, w "Popliście" wystąpi Aurelia Leśniak z olsztyńskiej grupy literacko-muzycznej "Scena Babel".

Zdjęcia na temat: leśniak
Wideo na temat: leśniak
 • Jeż Jerzy

  Film "Jeż Jerzy", choć jego akcja rozgrywa się w Polsce, opowiadać będzie o wartościach uniwersalnych i zrozumiałych w całej Europie. Intencją producenta jest, aby "Jeż Jerzy" - wzorem animacji węgierskich ("Dzielnica") i estońskich ("007 Przygód Franka i Wendy") - trafił do międzynarodowej dystrybucji kinowej i do obiegu festiwalowego, przypominając Europie, że Polska ma wielkie tradycje w dziedzinie animacji. "Jeż Jerzy" to jedna z najpopularniejszych serii komiksowych w Polsce. Od ponad...

Dyskusje na temat: leśniak