• Informacje na temat:

  lesz ojciec natalii lesz

Artykuły na temat: lesz ojciec natalii lesz
 • Natalia Lesz: Pamiętacie jeszcze jak śpiewa?

  W 2008 r. Natalia Lesz była mocną kandydatką do podbicia polskiej sceny popowej, ale wszystko na to wskazuje, że w ostatnim czasie skupiła się na karierze aktorskiej i życiu prywatnym.

 • Natalia Lesz pozywa gazetę!

  Młoda piosenkarka chce pozwać gazetę, która miała ujawnić kulisy zwycięstwa Lesz w opolskim konkursie Superjedynki.

 • Natalia Lesz znalazła sobie nowe zajęcie

  Po nieudanych próbach zrobienia kariery wokalnej Natalia Lesz pracuje nad sztuką teatralną na podstawie kontrowersyjnej książki.

 • Natalia Lesz "kompletną klapą"

  Maciej Durczak, menedżer odpowiedzialny za olbrzymie sukcesy Dody i Virgin, Ich Troje czy Łez, krytykuje sposób lansowania i karierę Natalii Lesz.

 • ...powodem krytyki Natalii nie jest jej bogaty ojciec. Majątek Aleksandra Lesza (60 l.) szacuje się na 80 milionów złotych. Zarobił je, zakładając pierwszy w Polsce prywatny bank, jedną z rozgłośni radio(...) z najlepszymi producentami w Ameryce" - dodaje na koniec piosenkarka. Zobacz teledyski Natalii Lesz na stronach INTERIA.PL! Sprawdź profil piosenkarki w serwisie Muzzo.pl .

 • "Ojciec Mateusz": Herbuś morduje rywalkę?

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu serialu "Ojciec Mateusz". W produkcji pojawią się nowi aktorzy, wśród nich - Edyta Herbuś.

 • "Takie Dody to wciągam nosem"

  Wygląda na to, że zaczynają się ostre internetowe przepychanki. W rolach głównych Jola Rutowicz, Natalia Lesz i Sara May, a w tle czai się Doda...

 • Kto zabił piękną tancerkę?

  ...dziewczyna Kinga (Edyta Herbuś) będą wyszukiwać z tłumu najbardziej utalentowanych tancerzy. Tego wieczoru Patrykowi od razu wpadnie w oko Paulina (Natalia Lesz), dziewczyna Artura (Tomasz(...) sandomierska policja. Mundurowym jak zwykle pomoże ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), który wróci z Włoch. Co przyniesie jego śledztwo? Dla Edyty Herbuś zagranie tancerki nie było zbyt dużym wyzwaniem, bo ma...

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Wojewódzki . Julka trafiła do drużyny Natalii Lesz - Tytanów. Julia Totoszko to córka Mariusza Totoszki (były wokalista grupy Volver) i Marty Smuk (występuje w musicalach wystawianych(...) Totoszko związany jest z Justyną Tomańską, z którą ma córkę Zofię. "Zapraszam do oglądania Mali giganci . Tym razem występuje dla was taka cudna dziewczynka" - napisał na Facebooku dumny ojciec...

 • Nauczyła się marzyć

  ..."Tele Tydzień": Zagrasz Annę, dziewczynę znanego piłkarza, który z objawami zakrzepicy trafi do Leśnej Góry. Jak zachowa się Twoja bohaterka? Będzie wspierać ukochanego? Natalia Lesz : - Oczywiście(...) będzie to Gruzja, a może Zalew Zegrzyński, gdzie nasza rodzina ma działkę? Tam odpoczywam najchętniej. Z Natalią Lesz rozmawiała Ewa Jaśkiewicz.

Zdjęcia na temat: lesz ojciec natalii lesz