• Informacje na temat:

  leszek lichota rodzina

Artykuły na temat: leszek lichota rodzina
 • ​Leszek Lichota i Olga Tokarczuk byli sąsiadami w Wałbrzychu

  Znany aktor Leszek Lichota w dzieciństwie mieszkał w Wałbrzychu. W niedawnym wywiadzie zdradził, że jego sąsiadką była wtedy Olga Tokarczuk. Znajomość z noblistką wspomina dobrze - pisarka czasami pożyczyła jego rodzinie szklankę cukru albo pozwala skorzystać z telefonu.

 • Leszek Lichota: Czas na odpoczynek

  .... Lichota zagrał też w wojennym filmie "Karbala". Jako kapral "Mały" razem z kilkudziesięcioma innymi żołnierzami dzielnie opierał się radykalnym islamistom. Film oparty jest na prawdziwej historii(...) fakt, że Lichota jest też współwłaścicielem warszawskiego klubu "Wkręt", trudno się dziwić, że naprawdę potrzebuje odpoczynku. EGP Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź...

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • "Boże Ciało": Nowy film Jana Komasy

  Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Jana Komasy o roboczym tytule "Boże Ciało". W kolejnej produkcji reżysera "Miasta 44" i "Sali samobójców" występują: Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Tomasz Ziętek, Łukasz Simlat i Leszek Lichota.

 • "Wataha 2": Dziko, mroczno i groźnie

  Premiera drugiego sezonu serialu "Wataha" zaplanowana jest na 15 października w HBO i HBO GO. W rolach głównych ponownie wystąpią Aleksandra Popławska i Leszek Lichota. W serialu będzie można zobaczyć również Andrzeja Zielińskiego, Grzegorza Damięckiego, Marka Kalitę, Jarosława Boberka, Piotra Żurawskiego, a także ukraińską aktorkę Annę Donczenko.

 • Premiera drugiego sezonu "Watahy" 15 października

  ...lat nie dają mu  spokoju. Grzywa nie żyje. Rebrow (Leszek Lichota) ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Zmaga się z dziką naturą, a kontakt utrzymuje tylko z dwojgiem(...) "Watahy" ponownie występują: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Anita Jancia-Prokopowicz, Mariusz Saniternik...

 • "Prawo Agaty": Bohaterowie pożegnają się z Gdańskiem

  Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak - odtwórcy głównych ról serialu TVN "Prawo Agaty" - pojawią się w przyszłym tygodniu na planie filmowym w Gdańsku. To już ich druga wizyta w mieście nad Motławą.

 • Nominacja dla "Bożego Ciała": Punkt zwrotny

  Niewątpliwie jest to dla nas punkt zwrotny. Ta udana kampania z "Bożym Ciałem" otwiera nowe drzwi, nowe możliwości do wykorzystania w kolejnych latach - powiedział producent nominowanego do Oscara filmu Jana Komasy Leszek Bodzak z Aurum Film.

 • Grzegorz wraca "Na Wspólną"

  Już w dzisiejszym odcinku serial u "Na Wspólnej" od dawna wyczekiwane spotkanie Grzegorza (Leszek Lichota) i Żanety (Anna Guzik).

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!