• Informacje na temat:

  letni aaron

Artykuły na temat: letni aaron
 • Aaron Carter usłyszał zarzuty

  Prowadzenie pojazdu pod wpływem oraz posiadanie marihuany - takie zarzuty usłyszał Aaron Carter w związku z zatrzymaniem go w lipcu przez policję w Georgii.

 • Aaron Carter po raz pierwszy zostanie ojcem. Upadły gwiazdor oficjalnie potwierdza ciążę Melanie Martin

  Kolejne spore zmiany w życiu Aarona Cartera - tym razem 32-letni wokalista ogłosił, że ze swoją dziewczyną Melanie Martin będą mieli dziecko.

 • Aaron Carter szykuje się do ślubu z Melanie Martin. Kolejny zwrot akcji w życiu zapomnianego gwiazdora

  Nie jest łatwo nadążyć za zmianami w życiu Aarona Cartera. Według najnowszych wieści upadły gwiazdor zaręczył się ze swoją dziewczyną Melanie Martin.

 • Aaron Carter groził swojemu bratu? Nick Carter (Backstreet Boys) czuje się zagrożony

  Aaron Carter, brat Nicka Cartera, członka zespołu Backstreet Boys, wyjawił ostatnio że zmaga się z wieloma poważnymi problemami psychicznymi. Gwiazdora odwiedzili niedawno funkcjonariusze policji z osobą, która miała sprawdzić stan jego zdrowia i zadecydować, o jego ewentualnej przymusowej hospitalizacji.

 • Policja wezwana do domu Aarona Cartera

  Aaron Carter chciał popełnić samobójstwo? Tak brzmiał anonimowy donos, który otrzymała policja w czwartek, 21 września.

 • Aaron Carter o swoim stanie zdrowia

  ...​Aaron Carter wystąpił w popularnym amerykańskim talk-show "The Doctors". Odbył tam niełatwą rozmowę o uzależnieniach narkotykowych i swoim stanie zdrowia.

 • Aaron Carter powraca

  Dziecięca gwiazda z lat 90., Aaron Carter zamierza wrócić do kariery muzycznej i nagrać nowy album.

 • Aaron Carter aresztowany. "Prawda wyjdzie na jaw"

  Zarzuty posiadania marihuany i prowadzenia auta pod wpływem używek usłyszał w sobotę (15 lipca) Aaron Carter, młodszy brat Nicka Cartera z Backstreet Boys. Gwiazdor lat 90. trafił do aresztu wraz ze swoją dziewczyną Madison Parker.

 • Aaron Carter: "Czuję się jak 80-latek"

  ...29-letni wokalista został zatrzymany w stanie Georgia pod zarzutem posiadania mniej niż uncji marihuany (ok. 28 gramów). Aaron Carter odmówił też poddania się badaniu testerem trzeźwości(...) zatrzymanie było niesłuszne, a całość miała na celu zdyskredytowanie jego osoby. Aaron dodał także, że skończył z narkotykami. Oświadczył, że przyjmuje tylko określone leki, a marihuana była lecznicza...

 • Aaron Carter: Depresja z powodu rozwodu rodziców

  Aaron Carter, który był gościem w programie Oprah Winfrey "Where Are They Now" zdradził, że jego rodzice poinformowali go o rozwodzie i kazali mu zdecydować, z którym z nich chce mieszkać. Zrobili to(...), że się rozwodzą i nie będę mieszkał już w tym miejscu. W telewizji musiałem natomiast pokazać swój dom, który tracę i nikt o tym nie wiedział" - stwierdził Carter. 28-letni piosenkarz przyznał...

Dyskusje na temat: letni aaron