• Informacje na temat:

  letni junior

Artykuły na temat: letni junior
 • Eurowizja Junior 2019: Wypadek podczas prób. Rosjanin w szpitalu

  W Gliwicach rozpoczęły się pierwsze próby uczestników przed niedzielnym konkursem Eurowizji Junior. Dramatem skończył się występ reprezentanta Rosji - 13-latek trafił do szpitala.

 • Eurowizja Junior 2019: Reprezentant Australii ma polskich dziadków

  Viki Gabor to nie jedyny uczestnik tegorocznej edycji Eurowizji Junior, który jest związany z naszym krajem. Polskie korzenie ma także reprezentant Australii, Jordan Anthony.

 • Eurowizja Junior 2019: Zobacz teledysk "Życie to gra"

  Z okazji zbliżającego się finału Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, stacja TVP ABC zaprezentowała teledysk do piosenki "Życie to gra" inspirowanej hasłem konkursu "Share the Joy" (Dziel się radością).

 • "MasterChef Junior": Co w finale 5. edycji?

  Już 5 maja na antenie telewizji TVN wielki finał czwartej edycji "MasterChefa Juniora"! W decydującej rundzie trójka najzdolniejszych i najmłodszych kucharzy w Polsce zmierzy się z przygotowaniem menu degustacyjnego. Jak poradzą sobie finaliści? Komu Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler przyznają prestiżowy tytuł MasterChefa Juniora?

 • "MasterChef Junior": Kto w wielkim finale?

  ...​Już wiemy, kto wystąpi w finale programu "MasterChef Junior"! By wygrać, Natalia Paździor i Jakub Tomaszczyk, będą musieli przygotować popisowe menu degustacyjne. Wielki finał w niedzielę, 24 kwietnia.

 • Coppola Junior filmowcem

  ...34-letni Roman Coppola, syn słynnego amerykańskiego reżysera Francisa Forda ("Czas Apokalipsy", "Ojciec chrzestny", "Rozmowa"), rozpoczyna realizację swego pierwszego pełnometrażowego filmu. American Zoetrope, firma produkcyjna należąca do Coppoli seniora, zaangażowała się w produkcję filmu "CQ", który powstaje na podstawie scenariusza Romana.

 • Edyta Górniak pisała do Viki Gabor przed Eurowizją Junior. "Czułam, że tak będzie"

  Edyta Górniak zdradziła, że wysłała kilka wiadomości do Viki Gabor przed jej występem na Eurowizji Junior 2019. Co napisała?

 • "The Voice Kids 3". Białoruska uczestniczka Eurowizji Junior wystąpi w programie

  Liza Misnikova była reprezentantką Białorusi w ubiegłorocznym konkursie Eurowizja Junior, który wygrała Viki Gabor z utworem "Superhero". Teraz weźmie udział w trzeciej polskiej edycji "The Voice Kids". Czy uda jej się oczarować jurorów? Posłuchajcie tylko, jak śpiewa eurowizyjny hit naszej reprezentantki.

 • Eurowizja Junior: Kto zostanie gospodarzem następnej edycji?

  Po wygranej Viki Gabor prezes TVP, Jacek Kurski zapowiedział, że będzie starał się o organizację kolejnej edycji Eurowizji Junior. Polska jednak nie jest jedynym chętnym.

 • Eurowizja Junior 2019: Kim jest Viki Gabor?

  Kim jest Wiktoria Viki Gabor, która z piosenką "Superhero" będzie reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji Junior? Konkurs odbędzie się 24 listopada w Gliwicach.

Zdjęcia na temat: letni junior
Wideo na temat: letni junior