• Informacje na temat:

  letni mąż

Artykuły na temat: letni mąż
 • Pamela Anderson wyszła za mąż

  Pamela Anderson po raz piąty raz w życiu stanęła na ślubnym kobiercu. Jej nowym mężem jest 74-letni producent filmowy Jon Peters.

 • Talinda Bennington wyszła za mąż. Wdowa po Chesterze Benningtonie (Linkin Park) oskarża media

  .... Trzy miesiące po zaręczynach Talinda Bennington wyszła za Michaela Friedmana . Do uroczystości doszło 4 stycznia w Kahuku na Hawajach. Na ślubie obecne były dzieci Talindy i Chestera: 13-letni syn Tyler Lee i 8-letnie bliźniaczki: Lilly i Lila. Plotkarskie media podały, że kolejny ślub Talindy odbył się dokładnie 14 lat po tym, jak wyszła ona za Chestera Benningtona (31 grudnia 2005 r.). To...

 • Magdalena Narożna zaręczona. Były mąż "pogratulował"

  Wokalistka Pięknych i Młodych, Magda Narożna, zaręczyła się. Skomentował to jej były mąż. Nie obyło się bez złośliwości.

 • Mąż modelki popełnił samobójstwo

  Adrew Stern, mąż modelki Katie Cleary, popełnił samobójstwo - informuje plotkarski serwis TMZ.com.

 • Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż!

  Katarzyna Dąbrowska, aktorka znana z filmów "Niewinne" i "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "Belfer" , wyszła za mąż. Aktorka właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie ślubnymi zdjęciami.

 • Mąż gwiazdy skazany!

  Blake Fielder-Civil, mąż brytyjskiej wokalistki Amy Winehouse, został w poniedziałek, 21 lipca, skazany na 27 miesięcy więzienia.

 • Mąż piosenkarki posiedzi

  ...26-letni Blake Fielder-Civil został w lipcu skazany na 27 miesięcy więzienia za pobicie Jamesa Kinga, menedżera jednego z londyńskich pubów. Co więcej, Fielder-Civil zaoferował potem Kingowi łapówkę w zamian za utrzymanie sprawy w tajemnicy. Mąż kontrowersyjnej brytyjskiej artystki spędził w więzieniu 9 miesięcy, został jednak zwolniony przed kilkoma tygodniami pod warunkiem odbycia terapii...

 • Dlaczego zmarł mąż Murphy?

  ...40-letni brytyjski reżyser został znaleziony martwy w domu pary w Hollywood 23 maja - pięć miesięcy po śmierci 32-letniej Murphy. Przedstawiciel biura koronera wyjaśnił, że przyczyną śmierci aktorki było zaawansowane zapalenie płuc, a także dodatkowe czynniki, jak anemia i obecność w organizmie mieszanki leków i narkotyków. Jak donosi portal People.com, zapytany o przyczynę śmierci Monjacka...

 • Kate Ryan wyszła za mąż. Kto jest jej wybrankiem?

  Kate Ryan wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera, Kristofa Steegmansa.

 • Mąż Mariah Carey w szpitalu

  Mariah Carey ujawniła, że jej mąż, 31-letni aktor Nick Cannon trafił do szpitala z powodu niewydolności nerek.

Zdjęcia na temat: letni mąż
Wideo na temat: letni mąż
 • Iza Janachowska niepocieszona. Mąż zostawił ją w dniu urodzin

  - Mój mąż musiał wyjechać i zostałam sama w dniu swoich urodzin - żali się Iza Janachowska (31 l.). Celebrytka zapewnia jednak, że 58-letni małżonek zazwyczaj organizuje dla niej huczne przyjęcia i zabiera na luksusowe wycieczki. Tym razem musiał wyjechać, więc urodziny Iza zmuszona była spędzić w "pracy", na ramówce TVN Style.

 • Iza Janachowska o 58-letnim mężu: Spełnia każde moje marzenie

  Jako dziecko miałam tylko małe marzenia – mówi Iza Janachowska (31 l.). Należał do nich m.in. dom dla lalek, który jej rodzice sprowadzili aż z Niemiec. Obecne marzenia gwiazdy TVN Style spełnia głównie 58-letni mąż. Janachowska twierdzi, że jest pod tym względem rozpieszczana, wystarczy bowiem niewielka sugestia, by Krzysztof zajął się realizacją jej pragnienia. - Mąż mnie rozpieszcza

 • Były mąż Edyty Górniak wziął potajemny ślub?

  Były mąż Edyty Górniak wziął potajemny ślub? Portale plotkarskie rozpisują się o rzekomym pobraniu się Izabeli Adamczyk oraz Dariusza K. Do ślubu miało dojść w październiku, a świadczyć ma o tym zmiana statusu związku Adamczyk na Facebooku. Decyzja o ślubie podyktowana miała być dobrem ich 3-letniej córki oraz zadbaniem o interesy Dariusza K. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: letni mąż