• Informacje na temat:

  letni reżyser

Artykuły na temat: letni reżyser
 • Reżyser spowodował kolizję pod wpływem alkoholu

  W nocy z piątku na sobotę na ulicy Hożej w Warszawie nietrzeźwy kierowca wjechał w zaparkowany samochód. Jak udało się ustalić PAP, kierowcą był 60-letni reżyser Sylwester R.

 • Brady Corbet: Reżyser współczesności

  Brady Corbet ma zaledwie 30 lat i dwa filmy na koncie, a już udowodnił, że jako reżysera interesuje go kino przez duże "K": wielkie tematy, analiza mechanizmów rządzących współczesnością, wizualny rozmach. W "Vox Lux" wszystko to znajduje odbicie w historii gwiazdy pop. Spektakularności tego "portretu XXI wieku" dopełnia gwiazdorska obsada: Natalie Portman, Jude Law, Raffey Cassidy i Stacy Martin.

 • 103-letni reżyser kręci kolejny film

  Manuel de Oliveira, najstarszy na świecie aktywny reżyser, pracuje nad kolejnym dziełem. 103-letni Portugalczyk kręci film fabularny "Pasterka" ("Missa do Galo").

 • 95-letni reżyser popełnił samobójstwo

  ...95-letni Mario Monicelli, jeden z najbardziej znanych włoskich reżyserów i scenarzystów, popełnił w poniedziałek, 29 listopada, samobójstwo w szpitalu w Rzymie. Artysta wyskoczył z piątego piętra oddziału, na którym przebywał.

 • Woody Allen reżyserem opery w La Scali

  Woody Allen został reżyserem operowym. La Scala gości od 6 do 19 lipca operę Pucciniego "Gianni Schicci" w wersji przygotowanej przez amerykańskiego reżysera.

 • Zmarł reżyser filmowy, klasyk kina Marlen Chucyjew

  W Moskwie zmarł we wtorek, 19 marca, reżyser Marlen Chucyjew, autor przełomowych filmów lat radzieckiej "odwilży": "Mam 20 lat" i "Wiosna na ulicy Zarzecznej". Był jednym z czołowych poetów i moralistów kina radzieckiego i twórców nowego języka filmowego. Miał 93 lata.

 • Cary Joji Fukunaga reżyserem "Bonda 25"

  Cary Joji Fukunaga wyreżyseruje 25. film o przygodach Jamesa Bonda. Przejdzie on do historii jako pierwszy Amerykanin, który stanie za kamerą filmu o agencie 007. Zdjęcia rozpoczną się 4 marca 2019, gotowy obraz trafi na ekrany kin 14 lutego 2020.

 • Zadebiutuje jako reżyser

  Matt Damon wkrótce po raz pierwszy stanie po drugiej stronie kamery. Gwiazdor Hollywood wyreżyseruje dramat, w którym sam zagra.

 • ​Ruszył proces Luca Bessona. Reżyser nie zgadza się na odstrzał jeleni

  We francuskim Argentan w departamencie Orne rozpoczął się w poniedziałek proces Luca Bessona. Słynny francuski reżyser ma kłopoty sądowe z powodu żyjących na jego posiadłości jeleni, które czynią szkody na okolicznych polach.

 • ​Ukraiński reżyser Ołeh Sencow honorowym obywatelem Paryża

  Merostwo Paryża jednomyślnie przyznało w poniedziałek honorowe obywatelstwo miasta więzionemu w Rosji ukraińskiemu reżyserowi Ołehowi Sencowowi, który głoduje w kolonii karnej.

Zdjęcia na temat: letni reżyser
Wideo na temat: letni reżyser
 • Tom Daley i jego ukochany zostaną rodzicami!

  Słynny sportowiec i mistrz olimpijski w skokach do wody Tom Daley oraz jego ukochany Dustin Lance Black będą mieli dziecko. Para ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Daley podzielił się z fanami zdjęciem USG. 23-letni sportowiec i 43-letni reżyser skorzystali z surogatki. Daley i Black sformalizowali swój związek w 2017 roku. (Cover Video/x-news)

 • Kręglicka: Praca z mężem rodzi różnego rodzaju niepokoje i napięcia!

  Aneta Kręglicka w rozmowie z Robertem Patoletą opowiedziała o swoich relacjach z mężem Maciejem Żakiem, który właśnie wyreżyserował thriller pt. "Konwój". Była Miss Świata wspiera ukochanego już na etapie opowiadań, z których potem powstają scenariusze. Choć często rozmawiają o pracy nad filmem, to przez cały ich 18-letni związek reżyser nigdy nie obsadził małżonki w swojej produkcji. Kręglicka

 • James Bond zostanie tatą. Rachel Weisz i Daniel Craig spodziewają się dziecka. Aktorka powiedziała, że jeszcze nie znają płci potomka. Nie zdradziła, kiedy maluszek przyjdzie na świat. 48-latka ma już 11-letniego syna ze związku z reżyserem Darrenem Aronofskim. Natomiast 50-letni Craig ma 25-letnią córkę z aktorką Fioną Loudon. Rachel zaczęła spotykać się z Danielem w grudniu 2010 roku. (Cover

Dyskusje na temat: letni reżyser
 • Re: "Beverly Hills, 90210": Każdy sypiał z każdym! - zdradziła gwiazda

  Jacy ? 14-15 letni aktorzy są dorośli a wielu zaczyna jeszcze wcześniej. Później mamy PEDOFILIE jak z naszym Romkiem. Jestem ciekaw twojej reakcji gdyby do serialu zatrudnili twoje nieletnie dziecko i dowiedział byś się że 60 letni reżyser czy w podobnym wieku producentka je gwałcił noc w noc ?