• Informacje na temat:

  letni rudy

Artykuły na temat: letni rudy
 • Letni, Chamski Podryw zaprasza na "Wagary" (Parodia "Shape of You" Eda Sheerana)

  Już prawie milion odtworzeń ma opublikowana 1 września parodia przeboju "Shape of You" Eda Sheerana w wykonaniu duetu Letni, Chamski Podryw.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Czadoman kolejną gwiazdą programu, Adam Strycharczuk nowym jurorem

  ...zwyciężczyni ósmej edycji "The Voice of Poland" - 25-letnia Marta Gałuszewska . Była podopieczną Michała Szpaka . Niedługo po programie wydała singel "Nie mów mi nie", który szybko zyskał miano złotej płyty. Kolejnym uczestnikiem będzie Karol Dziuba , 28-letni aktor znany z serialu "O mnie się nie martw" . Występował także m.in. w serialu i filmie "Bodo" , a w wyczekiwanej produkcji o Zenku...

 • Casting na Kraftównę?

  A gdyby tak, po 40. latach, nakręcić dalsze losy "Czterech pancernych i psa"? Czemu nie! Właśnie trafiliśmy na plan, gdzie 85-letnia Barbara Krafftówna, serialowa Honorata, w kombinezonie czołgisty, podjechała legendarnym "Rudym 102" pod Teatr Polski w Warszawie.

 • Red Lips: Ślub na plaży w Tajlandii

  Festiwalu w Opolu - w konkursie SuperPremiery zaprezentuje najnowszy singel "Tu i teraz". - Z Rudą poznaliśmy się na koncertach, podczas których graliśmy na jednej scenie w czasie letniego...

 • Gliński kręci "Kamienie na szaniec"

  Dramatyczną scenę egzekucji ludności cywilnej, której świadkami są "Rudy" i "Zośka", realizowali w piątek w Warszawie twórcy filmu "Kamienie na szaniec". Reżyserem jest Robert Gliński, autorem zdjęć Paweł Edelman, główne role grają Marcel Sabat i Tomasz Ziętek.

 • Christina Hendricks została blondynką!

  Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!

 • Z "Bill Cosby Show" do reality show

  Znana z roli Rudy w kultowym serial u "Bill Cosby Show" Keshia Knight Pulliam jest już dorosła i gotowa, aby podzielić się szczegółami swojego życia prywatnego we własnym programie telewizyjnym.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  ...w czasie letniego sezonu. Chwilę później Ruda przyjechała do Warszawy na studia, miała 18 lat, blond włosy i bardzo chciała śpiewać. Dostrzegaliśmy w niej potencjał wokalny i sceniczny. Była to jednak...

 • "Pizza wielkości stołu"

  ..., rockowej poetyce i występach w Lubży "Dżawor" wraz z Ryszardem "Rudym" Wolbachem (wokal, gitara) opowiedzieli Emilii Chmielińskiej.

 • Kolejny aktor na prezydenta

  ...64-letni aktor i były senator z Tennessee Fred Dalton Thompson, znany m.in. z serial u "Prawo i porządek" ("Law & Order") uważa, że wśród republikańskich kandydatów na prezydenta USA jest za mało "gwiazd" i sam rozważa wystartowanie w przyszłorocznych wyborach.