• Informacje na temat:

  lewandowska ewa

Artykuły na temat: lewandowska ewa
 • Ewa Farna: Mogę umierać! Słuchają jej Lewandowscy

  Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się krótki filmik, w którym w aucie trenerka wraz z mężem Robertem Lewandowskim słuchają piosenki "Echo", którą nagrali razem raper KaeN i Ewa Farna.

 • Niewidoma Ewa wzruszyła jury

  Zaszklone oczy prowadzącego Szymona Hołowni, wyraźnie poruszone jury, zszokowana widownia - taki efekt udało się wywołać Ewie Lewandowskiej, kolejnej wyjątkowej uczestniczce programu "Mam Talent".

 • Niewidoma Ewa wzruszyła jury

  Zaszklone oczy prowadzącego Szymona Hołowni, wyraźnie poruszone jury, zszokowana widownia - taki efekt udało się wywołać Ewie Lewandowskiej, kolejnej wyjątkowej uczestniczce programu "Mam Talent".

 • Gwiazda "Mam Talent" odmówiła PiS

  Prawo i Sprawiedliwość miało zaproponować Ewie Lewandowskiej start w eurowyborach.

 • "Big Brother": Kamil wciąż w programie?

  Kolejna w tym sezonie "Big Brother Arena" za nami. Jak co tydzień, i tym razem dom Wielkiego Brata musiała opuścić jedna osoba. Nominowani byli: Vasilis Tomazos, Mateusz Sławiński, Martyna Lewandowska, Ewa Kępys oraz Kamil Lemieszewski. Dla jednego z nich przygoda z "Big Brotherem" zakończyła się na zawsze.

 • "Big Brother 2": Jedna z uczestniczek zaczęła się dusić

  Podczas imprezy w domu Wielkiego Brata miało dojść do niebezpiecznego incydentu. Do zdarzenia miało dojść już po zakończeniu streamingu. Jak wynika z opowieści domowników, Martyna Lewandowska zaczęła się dusić.

 • "The Voice of Poland": Włoch William Prestigiacomo podbił serca trenerów

  Ostatnie dwa odcinki castingowe to zażarta walka trenerów o jak najlepsze uzupełnienie swoich zespołów. Trenerów do tańca porwał William Prestigiacomo i Ewa Lewandowska, a wszystkich wzruszyła Sara Girgis. Rywalizacja była tak zaciekła, że Edyta Górniak przypadkowo złamała regulamin.

 • "Big Brother 2": Znamy zwycięzcę! Kamil Lemieszewski wygrywa drugą edycję show!

  Po trzech miesiącach druga edycja nowego "Big Brothera" dobiegła końca. Po wielu tygodniach walki o pozostanie w domu Wielkiego Brata na polu bitwy pozostały już tylko trzy osoby. Kamil Lemieszewski, Wiktor Stadniczenko i Martyna Lewandowska walczyli o pierwsze miejsce w "Big Brotherze" i główną wygraną. Kto okazał się zwycięzcą?

 • "Big Brother 2": Kto opuścił program?

  Za nami kolejna "Big Brother Arena". W minionym tygodniu nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata były cztery osoby: Kamil Lemieszewski, Natalia Dawidowska, Martyna Lewandowska oraz Vasilis Tomazos. Kto opuścił program? "Big Brother 2". Kto opuścił program?

 • "Zaśpiewałeś wybitnie"

  Muzyczni uczestnicy programu "Mam talent" to nie tylko wyjątkowo utalentowane dziewczyny, takie jak Klaudia Kulawik, Klaudia Walencik czy Ewa Lewandowska. W trzecim odcinku piorunujące wrażenie na jurorach zrobił 22-letni Mateusz Ziółko.

Zdjęcia na temat: lewandowska ewa
Wideo na temat: lewandowska ewa
 • "Zoom na miasto": Odcinek 258.

  kosik, Ryszard Rembiszewski - nasze subiektywne podsumowanie 2018 roku! - zabierzemy Was do świata nowych technologii: Anna Lewandowska, Sarsa, Dorota Haller, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Rafał Struzik(...)W tym odcinku: - jak gwiazdy spędzają Święta? Małgorzata Kożuchowska, Alżbeta Lenska, Weronika Rosati, Rafał Cieszyński, Krystian Wieczorek, Karolina Nowakowska, Anna Jurksztowicz, Ewa Gawryluk

 • "M jak miłość": Przyszłość jest w ich rękach

  , Ewa Kasprzyk, Tomasz Oświeciński, Maria Pawłowska, Tomasz Ciachorowski, Ilona Lewandowska oraz Jacek Kopczyński. „M jak miłość jest niebywałym fenomenem, przede wszystkim dlatego, że jest to serial(...). Tymczasem Tomasz Ciachorowski (Artur) oraz Ilona Lewandowska (Aneta) zdradzają, jak radzą sobie z negatywnymi komentarzami dotyczącymi ich postaci.

Dyskusje na temat: lewandowska ewa