• Informacje na temat:

  lewandowski robert ania

Artykuły na temat: lewandowski robert ania
 • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska powitali córkę. Laura Lewandowska jest już na świecie!

  Od kilku godzin wszystkie polskie media huczą o narodzinach drugiego dziecka Anny Lewandowskiej (31 l.) i Roberta Lewandowskiego (31 l.). W związku z tym postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć, jak przez ten czas zmieniał się wygląd Ani. Zobaczcie naszą galerię!

 • Cezary Pazura o żonie Roberta Lewandowskiego

  - To żona stoi za sukcesem Roberta Lewandowskiego - uważa Cezary Pazura. Aktor przyznaje, że choć nie ćwiczy bezpośrednio pod okiem Anny Lewandowskiej, to chętnie korzysta z jej rad. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w jego zawodzie ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka.

 • Ania Lewandowska już nie ukrywa córek! Klara jest śliczna!

  Ania Lewandowska (31 l.) i Robert Lewandowski (31 l.) wraz z narodzinami pierwszej córki postanowili, że będą chronić jej wizerunek przed mediami. Ich podejście jednak znacznie się zmieniło i Ania właśnie pochwaliła się pięknym zdjęciem córeczek.

 • Natalia Siwiec o Ani Lewandowskiej

  Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że w nowym sezonie reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view" pojawi się Anna Lewandowska, żona naszego słynnego piłkarza. Siwiec zaprzecza jednak, by kiedykolwiek rozważała taką możliwość.

 • Anna Lewandowska urodzi... Mama Roberta Lewandowskiego zdradziła płeć dziecka

  Anna Lewandowska (31 l.) i Robert Lewandowski (31 l.) za kilka tygodni zostaną po raz drugi rodzicami. Mała Klara doczeka się braciszka czy siostrzyczki? Rąbka tajemnicy uchyliła mama Roberta.

 • Anna Lewandowska w show Natalii Siwiec?

  W dzisiejszych czasach prawdziwe gwiazdy nie chcą tylko bezczynnie świecić na firmamencie show-biznesu. Mają ambicję dzielić się z innymi tym, czym obdarzył je los.

 • Robert Lewandowski wyznał prawdę! Chodzi o ciążę Ani

  Robert Lewandowski (31 l.) postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat sposobu, w jaki podzielił się ze światem radosną nowiną. Jak myślicie, jego gest był zaplanowany czy spontaniczny?

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski: Teraz marzą o jednym!

  Już niedługo Ania (31 l.) i Robert (31 l.). Lewandowscy powitają na świcie swoje drugie dziecko. W ich życiu wszystko układa się po ich myśli, jednak operacja piłkarza i kłopoty ze zdrowiem sprawiły, że oboje zastanowili się nad tym, co jest dla nich najważniejsze. Okazuje się, że wciąż mają wiele planów i marzeń do spełnienia. Sprawdźcie, czego pragną najbardziej!

 • Milena Lewandowska-Miros pokazała ciążowy brzuszek! Robert Lewandowski nie może się doczekać!

  Rodzina Lewandowskich powiększa się w szybkim tempie! Nie tylko Ania Lewandowska (31 l.) została niedawno drugi raz mamą, ale także siostra Roberta Lewandowskie (31 l.), Milena niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko! Z tej okazji w końcu pochwaliła się ciążowym zdjeciem.

Zdjęcia na temat: lewandowski robert ania
 • Klara Lewandowska
 • Anna i Robert Lewandowscy na Octoberfest!
Wideo na temat: lewandowski robert ania
 • Lewandowski o ciąży: "Mówię do brzucha Ani"

  Jeszcze przed meczem Polski z Czarnogórą Robert Lewandowski udzielił wywiadu. Opowiadał nie tylko o swojej karierze, ale także o życiu prywatnym. Zdradził, że potomstwu chciałby przekazać wartości, takie jak „dotrzymywanie słowa i lojalność”. Właśnie te zasady wpoił mu jego tata „Lewy” odpowiadał też na pytania o ciążę Ani. Zdradził, że zdarza mu się rozmawiać z dzieckiem, które znajduje się

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Gwiazdy zdradzają, czego nie wiemy o Annie Lewandowskiej

  na temat żony Roberta. Ci, którzy mieli okazję poznać Anię, opowiedzieli, jaka ona jest prywatnie. „Ania sama wychodzi z radami”, „Jest fajną, normalną dziewczyną. To jest taka dziewczyna, która sama z siebie się do ciebie odzywa bezinteresownie”, „Ania jest ciepłą, szalenie rodzinną osobą. Jest szczera, lojalna” - mówili jej przyjaciele z pierwszych stron gazet. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Kret

  Zaliczony przez selekcjonerów Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni do ścisłego grona "ekstraklasy polskiego kina" obraz Rafaela Lewandowskiego "Kret" to rarytas krajowej kinematografii - thriller atrakcyjnie opowiadający o współczesnych bohaterach zmagających się z mrocznymi tajemnicami swoich najbliższych. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji historia Pawła (Borys Szyc), którego rodzinne szczęście z dnia na dzień zatruwa artykuł szkalujący dobre imię jego ojca i wspólnika w interesach (Marian...