• Informacje na temat:

  lewicka

Artykuły na temat: lewicka
 • Karolina Lewicka odeszła z TVP!

  Karolina Lewicka postanowiła sama zrezygnować z pracy w Telewizji Polskiej...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Karolina Lewicka zawieszona przez TVP! Ale i tak prowadziła poranny program

  Karolina Lewicka i prof. Piotr Gliński (61 l.) są bohaterami ostatnich medialnych doniesień. Nie potrafili odbyć merytorycznej rozmowy. Dziennikarka została zawieszona przez swoich pracodawców.

 • Honorata Skarbek "Damy radę": Nadchodzi trzecia płyta

  "Damy radę" to najnowszy teledysk Honoraty Skarbek, zapowiadający zbliżającą się trzecią płytą 22-letniej wokalistki.

 • Magdalena Lewicka zostaje zastrzelona we własnym domu. Stróże prawa typują kilku podejrzanych: męża kobiety - egiptologa w podeszłym wieku, jego syn oraz...

 • Wiele twarzy Redkot

  "Jest to raczej rock, ale z elementami hip-hopu, reggae, elektroniki" - tak muzykę zespołu Redkot przybliżył Piotr "Lala" Lewicki, jego wokalista i gitarzysta, znany z gry w grupach Tilt, Pudelsi i kilku innych. Pochodząca z Krakowa grupa ma już na swoim koncie singel z piosenką "Palirura".

 • Ostatni sekret Lewickiego?

  Aktor Marek Lewicki (Krzysztof Stelmaszyk) będzie chciał za wszelką cenę odzyskać laborantkę Dorotę Stadnicką (Ewa Gorzelak).

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Krystyna Janda, czyli Barbara Lewicka-Lukas z "Bez tajemnic" i niezapomniana Helena z "Modrzejewskiej", od kilku lat bojkotuje TVP, ale rozumie swe koleżanki i kolegów po fachu, którzy przyjmują propozycje występów w Teatrze Telewizji czy innych - stricte artystycznych - przedsięwzięciach. Ostatnio aktorkę oburzyło, że TVP bez jej wiedzy i zgody udostępniła jednemu z płatnych serwisów spektakl...

 • Gwiazda "Magdy M." nagrywa płytę

  Bartłomiej Świderski, któremu popularność wśród szerszej widowni przyniosła rola geja Sebastiana Lewickiego w serialu "Magda M.", rozpoczął prace nad swoją debiutancką płytą, która będzie zawierać popowy repertuar.

Zdjęcia na temat: lewicka
Wideo na temat: lewicka
 • "M jak miłość": Za co aktorzy kochają serial?

  w serialu wiele się działo. Żeby wątki zaskakiwały widzów, ale również nas, aktorów . A co wydarzy się w nowych odcinkach? Ciężarna Lewicka wciąż będzie po cichu wzdychać do Chodakowskiego, ojca swojego

Dyskusje na temat: lewicka