• Informacje na temat:

  li gong zdjęcia

Artykuły na temat: li gong zdjęcia
 • Gong Li uczy Hannibala

  Chińska aktorka Gong Li ("Żegnaj moja konkubino", "Zawieście czerwone latarnie"), zagra w obrazie "Behind the Mask", opowiadającym o młodości słynnego kanibala, doktora Hannibala Lectera. Produkcja będzie ekranizacją powieści Thomasa Harrisa, autora bestsellerowych książek, na podstawie których powstały głośne filmy "Milczenie owiec" , "Hannibal" i "Czerwony smok"

 • Gong Li też do "Indiany"?

  Ostatnio spekulacje na temat tego, kto ma zagrać w czwartej części przygód "Indiany Jonesa" przeradzają się w małe szaleństwo. Jednego dnia zagraniczne portale piszą o tym, kto dołączył do obsady, drugiego informacje te są dementowane. Kolejną "podejrzaną" o negocjacje z producentami jest Gong Li ( "Cesarzowa" ).

 • Zapracowany Ben Stiller

  ..."Confessions of a Dangerous Mind" - film oparty na wspomnieniach Chucka Barrisa, gospodarza komicznego programu "Gong Show" - to następny projekt, w którym najprawdopodobniej zobaczymy Bena Stillera. Z projektu wycofał się bowiem Mike Myers, który obecnie pracuje nad nową wersją "Różowej Pantery".

 • Reżyser "Hero" o dynastii Chang

  Zhang Yimou ( "Hero" , "Dom latających sztyletów" ) planuje nowy film. W "Wearing Golden Armour Across the City", rozgrywającym się podczas rządów dynastii Chang, wystąpią gwiazdy chińskiego kina: Chow Yun-fat ( "Anna i król" , "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) i Gong Li ( "2046" , "Szanghajska triada"). Budżet filmu wynosi 45 milionów dolarów.

 • George Clooney reżyserem?

  Hollywoodzki gwiazdor George Clooney przygotowuje się do reżyserskiego debiutu. Będzie to film "Confessions Of A Dangerous Mind", opowiadający o życiu Chucka Barrisa, gospodarza słynnego komicznego programu telewizyjnego "Gong Show". Projekt ten od kilku miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie mediów z powodu nieustannych kłopotów z ustaleniem obsady i osoby reżysera.

 • "M" zmierza przed kamerę

  Jedna z witryn internetowych doniosła, jakoby już w lipcu bieżącego roku miały rozpocząć się zdjęcia do filmu "M", opartego na popularnym francuskim komiksie "Blake & Mortimer", stworzonym przez Edgara Pierre'a Jacobsa w 1946 roku. Obraz zapowiadany jest jako detektywistyczna historia science-fiction w scenerii nieco retro. Za kamerą stanąć ma reżyser i producent James Huth (" Serial Lover...

 • Daj To Głośniej: Zobacz teledysk "Andrzej łajdaku"

  ...wzgląd zaliczył gong!" - śpiewa Emilia Sanecka ( sprawdź pełny tekst utworu! ) . "Andrzejów jest w Polsce 578 tys. 355. To jedno z trzech najpopularniejszych imion męskich w naszym kraju(...) planowane są zdjęcia do teledysku "Kochaj mnie".

 • Kevin Spacey w chińskim filmie

  ...gdy spotka tajemniczego amerykańskiego emigranta (Spacey), jego sprawy zaczynają się jednak układać o wiele lepiej... W czarnej komedii, do której zdjęcia ruszają w styczniu w południowych Chinach, zobaczymy również Beibi Gong. Eng reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. Spacey będzie też producentem wykonawczym "Inseparable".

 • George Clooney znalazł odtwórcę głównej roli

  ...zagrać rolę dziewczyny Chucka Barrisa. Umowy z żadną z nich jeszcze nie podpisano. Negocjacje trwają. Zdjęcia do "Confessions Of A Dangerous Mind" mają rozpocząć się jeszcze we wrześniu. Pieniądze na produkcję obrazu wyłoży wytwórnia Miramax. Scenariusz oparty o biografię Chucka Barrisa, gospodarza programu telewizyjnego "The Gong Show" - przez niego samego zresztą napisaną - zaadaptował Charlie...

 • Gejsza ma towarzystwo

  W obsadzie projektu znaleźli się także Gong Li ("Zawieście czerwone latarnie"), Michelle Yeoh ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ), Youki Kudoh ( "Cedry pod śniegiem" ) i Koji Yakusho ("Shall We(...) staje się mentorką Sayuri. Gong Li wcieli się natomiast w rywalkę głównej bohaterki, zdradziecką Hatsumomo. Koji Yakusho sportretuje biznesmena Nobu, który chce stać się mecenasem Sayuri, a Youki Kudoh...