• Informacje na temat:

  liam hemsworth aktor

Artykuły na temat: liam hemsworth aktor
 • Liam Hemsworth: Brat

  ..."Jest przystojny, charyzmatyczny i posiada iście magnetyczny urok osobisty" - mówiła o nim producentka jednego z filmów. Australijski gwiazdor Liam Hemsworth, młodszy brat dużo bardziej znanego Chrisa, obchodzi właśnie 30. urodziny. Z tej okazji przypominamy najważniejsze ekranowe kreacje aktora.

 • Miley Cyrus i Liam Hemsworth w separacji. Aktor komentuje

  Jakiś czas temu informowaliśmy, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth zdecydowali się na separację. Małżeństwo kilka miesięcy po ślubie powiadomiło fanów o rozstaniu. Aktor postanowił skomentować te doniesienia na swoim profilu w mediach społecznościowych...

 • Liam Hemsworth najseksowniejszym weganem

  Australijski aktor Liam Hemsworth został wybrany najseksowniejszym weganem wśród gwiazd. To wyróżnienie przyznała mu PETA, znana organizacja walcząca o prawa zwierząt.

 • Liam Hemsworth przedłuża wakacje

  Liam Hemsworth odwołał udział w premierze swego najnowszego filmu "Empire State", która zaplanowana jest na 18 marca, prowokując kolejne spekulacje na temat domniemanego rozstania z Miley Cyrus.

 • Liam Hemsworth kontra wielkie korporacje

  ..."Paranoja" to thriller odsłaniający mechanizmy wszechogarniającej inwigilacji, która sprawia, że takie pojęcia, jak "tajemnica" i "prywatność" tracą rację bytu. Główną rolę w tej produkcji gra 23-letni Liam Hemsworth, znany z przeboju kinowego "Igrzyska śmierci".

 • Theo James: Nowy... Liam Hemsworth

  ...29-letni Theo James zapowiada się na nowego Liama Hemswortha. Aktor niebawem pojawi się na dużym ekranie jako tajemniczy Cztery w adaptacji bestsellerowej powieści Veronici Roth "Niezgodna".

 • Liam Hemsworth w krwawej rozgrywce z seryjnym mordercą

  Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza "Czas Ultrona", młodszy - Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do "Miasteczka Cut Bank".

 • Miley Cyrus i Liam Hemsworth: To już koniec!

  Piosenkarka Miley Cyrus i aktor Liam Hemsworth nie są już parą.

 • Chris Hemsworth: Ale bohater!

  Każdemu, kto widział bijącą rekordy popularności superprodukcję "Avengers 3D" albo "Thora", ciężko jest wyobrazić sobie, że Chris Hemsworth mógłby być kimś innym, niż wymachującym młotem bogiem grzmotu. Jednak gdyby australijski bohater mógł wybierać, prawdopodobnie wcieliłby się w zupełnie innego superbohatera...

 • Chris Hemsworth: Nowy symbol seksu

  ...- To, co dzieje się teraz w moim życiu, to istne szaleństwo - mówi Chris Hemsworth. - Czuję przypływ adrenaliny.

Wideo na temat: liam hemsworth aktor
 • Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy. To koniec małżeństwa z Miley Cyrus

  Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy. To koniec 7-miesięcznego małżeństwa z Miley Cyrus. Aktor za powód takiej decyzji podał różnice nie do pogodzenia. „On chce pójść już do przodu, ma dość małżeństwa” - powiedziało źródło z otoczenia pary. Z mediów nie znikają spekulacje o zdradach i imprezowym stylu życia wokalistki. Para podpisała intercyzę. Nie mają też dzieci, więc sprawy formalne powinni

 • Jennifer Lawrence lubi załatwiać się do... umywalek!

  ", zorganizowanym przez MTV. Aktorka przyznała się podczas niego do kompromitujących rzeczy. Zdradziła między innymi, że zdarza jej się… oddawać mocz do umywalki. To jednak nie wszystko. Przyznała także, że po wyjściu z toalety nie myje rąk. Rozbawiony Liam Hemsworth dodał, że dotyka wówczas nimi twarze kolegów. Dobry humor nie opuszczał aktorów. Postanowili sprawdzić także ile pianek mashmallow