• Informacje na temat:

  liam neeson żona

Artykuły na temat: liam neeson żona
 • Liam Neeson jako Abraham Lincoln

  Liam Neeson ( "Kinsey" , "To właśnie miłość" ) zagra główną rolę w filmowej biografii prezydenta Stanów Zjednoczonych Abrahama Lincolna. Do realizacji obrazu przygotowuje się Steven Spielberg ( "Wojna światów" , "Raport mniejszości" ).

 • Liam Neeson: Byłem już jednym z najseksowniejszych

  Ten popularny aktor jest przykładem, że nawet po 60-tce można zostać bohaterem kina akcji. Liam Neeson zdradza, co skłoniło go do gry w filmach i komu przeszkadzał jego... wzrost.

 • Liam Neeson u Paula Haggisa

  Liam Neeson dołączył do obsady najnowszego filmu Paula Haggisa "The Next Three Days". Do obrazu zostały już wcześniej zakontraktowane takie gwiazdy jak: Russell Crowe i Elizabeth Banks.

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  ..."Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • Liam Neeson - świetny na ringu

  Liam Neeson za sprawą "Uprowadzonej" stał się w ostatnich latach wizytówką kina sensacyjnego. Okazuje się, że w graniu kaskaderskich scen przydały mu się doświadczenia sprzed kilkudziesięciu lat, gdy walczył na ringu bokserskim.

 • Liam Neeson znów w akcji

  Liam Neeson ponownie wcielił się w Bryana Millsa, emerytowanego agenta CIA. Tym razem, wraz z córką, musi stawić czoło porywaczom, którzy chcą się na nim zemścić. Kontynuacja wielkiego kinowego hitu "Uprowadzona" - już od piątku, 5 października, na ekranach polskich kin.

 • Liam Neeson pogodzony ze światem

  ...- Uwielbiam to powiedzenie: Chcesz rozśmieszyć Pana Boga? Opowiedz mu o swoich planach, a potem patrz, co się będzie działo - mówi Liam Neeson. - Człowiek myśli, że wie, w jakim kierunku zmierza jego życie, a potem nagle odkrywa, że nastąpiła zmiana kursu.

 • Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  ...nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów Liama Neesona ("Uprowadzona"), którego w filmie wspierają m.in. zjawiskowa Ruth Wilson ("Jane Eyre", "Jeździec znikąd"), Dan Stevens - gwiazda obsypanego nagrodami serialu "Downton Abbey" oraz Ólafur Darri Ólafssonon - islandzki aktor charakterystyczny, znany z hitowej produkcji HBO "Detektyw". Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako...

 • Liam Neeson, słynny irlandzki aktor, nominowany do Oskara za rolę w filmie "Lista Schindlera", uległ wypadkowi motocyklowemu. Sprawa wygląda poważnie, gdyż według pierwszych doniesień aktor ma złamaną miednicę.

 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  ..."Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.