• Informacje na temat:

  liber i natalia

Artykuły na temat: liber i natalia
 • Internauci śmieją się z freestyle'u Libera

  ...19 maja 2015 roku Liber wystąpił wraz z Natalią Szroeder w Czerwińsku. Wydawałoby się, że impreza przeszła bez echa, ale do fragmentu występu duetu dotarli internauci ze środowiska hiphopowego, którzy nie zostawili na Liberze suchej nitki.

 • Liber oczarował Kasię Cichopek. Zobacz!

  Do sieci trafił teledysk do piosenki "Wszystkiego na raz" - duetu Natalii Szroeder i Libera. W klipie zagrali popularni aktorzy: Kasia Cichopek i Marek Kaliszuk.

 • Natalia Szroeder: Lubię wyzwania

  Pierwsze poważne kroki stawiała pod okiem Libera, na szersze wody wypłynęła za sprawą udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" i tegorocznych preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Teraz Natalia Szroeder zadebiutowała płytą "NATinterpretacje".

 • Natalia Szroeder debiutuje (płyta "NATinterpretacje")

  Pierwszy singel opublikowała cztery lata temu. Od tej pory zdobywała popularność na polskiej scenie muzycznej, a jej fanklub systematycznie się powiększał. Teraz, pod koniec października 2016 roku, Natalia Szroeder w końcu debiutuje z solowym materiałem pt. "NATinterpretacje".

 • Eurowizja 2016: Natalia Szroeder prezentuje teledysk "Lustra"

  Znana ze współpracy z Liberem wokalistka Natalia Szroeder jako ostatnia z grona finalistów krajowych eliminacji ujawniła swoją piosenkę na Eurowizję 2016.

 • Natalia Szroeder na zdjęciu z mamą. Co za podobieństwo!

  ..., wrażliwość, wyrozumiałość, empatia, piękno (w środku i na zewnątrz), dobroć" - podpisała wokalistka. Natalia ma trójkę rodzeństwa (Marcelina, Stanisław i Melchior), którzy tworzą zespół Rusland Trio . Mama tej czwórki występuje w ludowej grupie Modraki ( sprawdź! ), którego założycielem był jej dziadek - Waldemar Kapiszka . W ostatnim czasie Natalia Szroeder wypuściła piosenkę "Pestki...

 • Natalia Szroeder: Marzeń mam mnóstwo (Eurowizja 2016)

  ..."Nie wiem, czy mi starczy życia, by wszystkie marzenia zrealizować" - mówi Natalia Szroeder, która rywalizuje o wyjazd na Eurowizję 2016 w barwach Polski.

 • Natalia Siwiec jurorką "Bitwy na głosy"?

  Czy Natalia Siwiec zostanie nową jurorką programu "Bitwa na głosy"? Telewizja Polska nie chce komentować tabloidowych spekulacji.

 • "The Voice of Poland": Natalia Szroeder nową trenerką?

  ...niemal pół tysiąca zgłoszeń. "Super Express" podaje, że nową trenerką w "The Voice of Poland" ma być 25-letnia Natalia Szroeder . To spore zaskoczenie, bo wokalistka w marcu prowadziła w Polsacie nowy(...), czy pojawi się w "The Voice of Poland", czy w "The Voice Kids". Z kolei w dziecięcej wersji nową trenerką ma być Ania Wyszkoni . W ostatnim czasie Natalia Szroeder wypuściła piosenkę "Pestki", która...

 • Natalia Szroeder i "Pestki". Wokalistka śpiewa o Quebonafide? Zobacz teledysk i sprawdź tekst

  ..."Wracam do was z dźwiękami, które mają dla mnie wyjątkowe znaczenie" - tak Natalia Szroeder mówi o swojej najnowszej piosence "Pestki".

Zdjęcia na temat: liber i natalia
 • Liber, Natalia Szroeder