• Informacje na temat:

  liberalni

Artykuły na temat: liberalni
 • Colin Firth rozczarowany polityką

  ...kojarzony z jakąkolwiek partią. Myślę, że to dogłębnie rozczarowujące, jeśli jest się studentem, który idzie głosować głównie ze względu na to, co obiecywali mu Liberalni Demokraci. To główny powód mojej...

 • Chuck Norris: Niezniszczalny

  Gwiazdor kina i telewizji, a także prawdziwy mistrz sztuk walki, który od lat nie schodzi z ust widzów na całym świecie. Autor kilku książek, w tym autobiograficznego "Against All Odds", artysta niezwykle liberalny - kiedy w internecie królowały dowcipy na jego temat, nie tylko nie próbował zatrzymać tej humorystycznej fali, ale wręcz ją podsycał. We wtorek 10 marca 80 lat kończy Chuck Norris.

 • Polityczny manifest Michałkowa

  Znany rosyjski reżyser Nikita Michałkow zaapelował w środę o utworzenie w Rosji partii konserwatywnej, której misją byłaby walka z "liberalną modernizacją" na wzór zachodni.

 • "Call Girl": Kulisy słynnej seksafery

  29 listopada zadebiutuje na polskich ekranach "Call Girl" - oparty na faktach film, który odsłania kulisy politycznej seksafery w liberalnej Szwecji lat siedemdziesiątych.

 • Arkadiusz Gołębiewski: 12 lat funkcjonowania PISF to sprzyjanie jednej opcji światopoglądowej

  "12 lat funkcjonowania Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, to mam wrażenie, raczej sprzyjanie jednej opcji światopoglądowej, bardziej liberalnej, bardziej lewicowej" - powiedział reżyser Arkadiusz Gołębiewski. Jednocześnie zaznaczył, że "część bardziej konserwatywna, szukająca inspiracji w polskim patriotyzmie, polskiej historii najnowszej, zawsze była gdzieś na uboczu".

 • Aktorka gubernatorem Alaski?!

  Znana z liberalnych poglądów gwiazda Hollywood Julianne Moore wkrótce przeistoczy się w ikonę amerykańskiego konserwatyzmu. Aktorka w nowym filmie "Game Change" zagra byłą gubernator Alaski, Sarah Palin.

 • Laibach "Spectre" (recenzja): Koniec polityki?

  Kolejny doskonały żart słoweńskiej grupy. Gdzie onegdaj bawili się totalitarną i nazistowską symboliką, umiejętnie wywlekając na światło dzienne pustkę tych ideologii, tam dziś na warsztat biorą liberalny humanizm. Pytanie: szczerze, czy przewrotnie, jak zwykle?

 • Hanks: Kongresman w Afganistanie

  Tom Hanks ( "Terminal" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" , "Droga do zatracenia" ) będzie gwiazdą filmu "Charlie Wilson's War", opowiadającego o pewnym liberalnym kongresmanie z Chicago. Prace na planie mają rozpocząć się zaraz po nakręceniu "Kodu Leonarda Da Vinci" , w którym aktor gra główną rolę.

 • "Zbuntowani i ujarani"

  Cypress Hill od dawna kojarzeni są nie tylko z muzyką hiphopową, ale również z hasłami popierającymi legalizację tzw. miękkich narkotyków. I właśnie o nowym albumie formacji zatytułowanym "Rise Up" oraz liberalnej polityce wobec konopi indyjskich Artur Wróblewski rozmawiał z B-Realem, liderem Cypress Hill.

 • Eno popiera liberałów

  Brian Eno, klawiszowiec brytyjskiej grupy Roxy Music, a w ostatnich latach także uznany producent pracujący m.in. z U2, otwarcie poparł partię Liberalnych Demokratów w najbliższych wyborach do parlamentu. Elekcja odbędzie się 5 maja, a ostatnie sondaże dają jego faworytom poparcie w granicach 20 procent głosów, najwyższe od czasów badania preferencji wyborczych.

Zdjęcia na temat: liberalni
Wideo na temat: liberalni
 • Cynthia Nixon potencjalną kandydatką na gubernatora Nowego Jorku

  Cynthia Nixon gubernatorem Nowego Jorku? Aktorka jest aktywna politycznie i działa w obronie środowisk LGBTQ. Teraz do kandydatury namawiają ją liberalne grupy. Informację podał The Wall Street Journal. Wybory już w 2018 roku. Nixon zasłynęła rolą w „Seksie w wielkim mieście”. Źródło: X-News

Dyskusje na temat: liberalni