• Informacje na temat:

  liczba wizyt

Artykuły na temat: liczba wizyt
 • Szkoła Filmowa nie odwoła spotkania z Polańskim

  Pod petycją ws. odwołania spotkania z Romanem Polańskim podpisało się 43 studentów i absolwentów łódzkiej "Filmówki" na 868 obecnych studentów i kilka tys. absolwentów - napisano w oświadczeniu Szkoły Filmowej w Łodzi. Podkreślono, że liczba ta nie przekracza 1 proc.

 • Arnold Schwarzenegger przyjedzie do Polski

  Bicie rekordu Guinnessa w siłowaniu na rękę oraz wizyta gwiazdora filmów akcji i byłego gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera będą jednymi z atrakcji festiwalu sportowego Fit Life Expo, który 6-7 października odbędzie się w Katowicach.

 • Recenzja The Black Eyed Peas "Masters of the Sun Vol. 1": Czego się nie robi dla fanów?

  Liczba zer na koncie potrafi zniszczyć ideały. Na szczęście są i tacy, którzy mogą na chwilę zwolnić tylko po to, żeby podziękować starym fanom.

 • UE: Pomoc dla kinematografii

  ..."Unia Europejska powinna pomóc kinematografii nowych państw członkowskich, w tym polskiej, zwłaszcza że spada u nich frekwencja w kinach" - powiedziała we wtorek, 16 marca, komisarz Unii Europejskiej ds. kultury Viviane Reding. Na tydzień przed wizytą w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi zwróciła uwagę na "ogromną różnicę" w liczbie produkowanych filmów między...

 • Jolie wspiera Irakijczyków

  Angelina Jolie zakończyła właśnie swoją trzecią wizytę w Iraku. Aktorka jest przerażona tym, co zobaczyła, zwłaszcza widokiem tysięcy bezdomnych osób.

 • 50 Cent w Warszawie - relacja

  Jedna z największych gwiazd hip hopu ostatniej dekady ponownie pojawiła się w Polsce - tym razem nie przelotem przy okazji koncertowej trasy, a z prawie tygodniową wizytą!

 • US5: Pożegnanie z Polską

  Piątka przystojniaków z boysbandu US5 w środę, 14 lutego, zakończyła trzydniową wizytę w Polsce. Przez ten czas towarzyszyły im tysiące fanów, a także reporter INTERIA.PL.

 • Maria Czubaszek: Każdy ma prawo mówić to, co myśli

  Albo się ją kochało, albo nie. Do końca pozostała wierna swoim poglądom, nawet jeśli miałaby ponosić za nie konsekwencje. Uważała, że miarą sukcesu jest liczba wrogów. "I na starość okazało się, że odniosłam sukces, bo mam więcej wrogów niż przyjaciół" - stwierdziła Maria Czubaszek w jednym z wywiadów.

 • Angelina Jolie: Trwa eksplozja ludzkiego cierpienia

  ...w pobliskim obozie. To już trzecia wizyta Jolie, specjalnej wysłanniczki UNHCR ds. uchodźców, w Turcji od 2011 r. Wizyty te mają zwrócić uwagę społeczności międzynarodowej na los uchodźców. Z opublikowanego niedawno raportu ONZ wynika, że liczba osób zmuszonych do opuszczenia swych domów w wyniku konfliktów na świecie osiągnęła w 2014 r. rekordowy poziom 60 milionów. Turcja przyjęła dotychczas ok. 1,8

 • Smok Smoków dla Jonasa Mekasa

  Jonas Mekas - legendarny prekursor i przedstawiciel amerykańskiej awangardy filmowej - otrzyma Smoka Smoków w uznaniu za wkład w światowe kino. Artysta przyjedzie do Polski w maju tego roku, by odebrać nagrodę podczas jubileuszowego wydania 50. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce!