• Informacje na temat:

  licznego grona

Artykuły na temat: licznego grona
 • Gwiazdy i ich dzieci. Liczna rodzina to szczęście?

  Są zdobywcami wielu cennych nagród, a fani ich kochają. Oni jednak mówią, że trofea niewiele znaczą. Czują się spełnieni tylko dlatego, że doczekali się potomstwa - i to bardzo licznego!

 • Tylko nieliczni dali "maksa"

  Raptem 15 osób zapłaciło maksymalną cenę za internetową wersję płyty "In Rainbows" grupy Radiohead.

 • "Ninja Warrior Polska": Pomoże jej szczęście w miłości?

  ...świecie", gdzie rządzi siła i wytrzymałość. Czy w Polsce znajdzie się pierwsza kobieta, która dołączy do zaszczytnego grona Ninja Warrior? Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie. Do tej pory...

 • Doda oblała "prawko"!

  Dorota Rabczewska nie zdała egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Dołączyła do licznego grona osób, które po raz kolejny będą zdawać.

 • W mundurze ze swastyką

  Przywdziewając niemieckie mundury w filmie "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", Tomasz Kot i Piotr Adamczyk dołączyli do Toma Cruise'a, Marlona Brando, Christopha Waltza i licznego grona sławnych filmowych nazistów.

 • Wielkie gwiazdy i "Alfie"

  Zdobywczynie Oscarów Susan Sarandon ( "Siostrzyczki" ) oraz Marisa Tomei ( "Dwóch gniewnych ludzi" ) mają dołączyć do obsady romantycznej komedii "Alfie". Aktorki negocjują zagranie dwóch przyjaciółek z licznego grona ukochanych głównego bohatera, niepoprawnego kobieciarza, w którego wcieli się Jude Law ( "Droga do zatracenia" ). Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu.

 • Slipknot kontra grecki Kościół

  Amerykańska grupa Slipknot dołączyła do licznego grona wykonawców ciężkiej muzyki oskarżonych o promowanie satanizmu. Ciężkie armaty przeciwko zamaskowanym muzykom ze stanu Iowa wytoczył kościół ortodoksyjny w Grecji, który walczy o odwołanie występów grupy w Atenach.

 • Lene: " Idol niszczy młodych ludzi"

  Do licznego grona przeciwników programów typu "Idol" należy m.in. Lene, była wokalistka duńskiej grupy Aqua, znanej z przeboju "Barbie Girl". Jej zdaniem są one szkodliwe zarówno dla samych uczestników, jak i dla całej branży muzycznej.

 • Gwiazdorskie Oscary

  Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej obfitować będzie w występy gwiazd, które przedstawią nominowanych do najważniejszych nagród światowego kina. Do licznego już grona prezenterów dołączyli ostatnio Julia Roberts ( "Uśmiech Mony Lizy" ) i Tom Cruise ( "Ostatni samuraj" ).

 • Hugh Jackman: Jeszcze jeden Bond?

  Hugh Jackman ( "Kate & Leopold" , "X-MEN 2" ) dołączył do licznego grona kandydatów do zagrania roli agenta 007. Według krążących pogłosek australijski wykonawca jest obecnie najbardziej faworyzowanym z potencjalnych Bondów. Producenci rzekomo stracili serce do Clive'a Owena ( "Gosford Park" , "Tożsamość Bourne'a" ).

Zdjęcia na temat: licznego grona
 • Justin Bieber
Wideo na temat: licznego grona
 • Catherine Deneuve w gronie Francuzek, które podpisały list otwarty broniący prawa mężczyzn do podrywania. Autorki uważają, że na fali ostatnich oskarżeń o molestowanie cierpią niewinni przedstawiciele płci przeciwnej. Dodają, że akcja #MeToo stała się polowaniem na czarownice i zagraża wolności seksualnej. Podkreśliły również, że o ile gwałt jest zbrodnią, to flirt już nie. List opublikowany w dzienniku „Le Monde” wzbudził liczne kontrowersje. Skrytykowała go m.in. Asia Argento, która...

 • Adam Zdrójkowski: Po każdym piciu mam kaca, straszne bóle głowy i brzucha

  Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie. Gwiazdy obserwowane są przez liczne grono fanów, którym nie umknie żaden szczegół z ich życia. Przy okazji powstaje wiele plotek o młodych aktorach. Wiktoria i Adam starają się prowadzić normalne życie, jak większość ich rówieśników. Adam otwarcie powiedział, że lubi imprezować. Jak radzi sobie z kacem? "Po każdym piciu mam kaca, więc staram się jak najrzadziej pić, a jeżeli pić, to delikatnie, bo u...