• Informacje na temat:

  lider grupy volver

Artykuły na temat: lider grupy volver
 • Volver: Totalny rock'n'roll

  Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku grupy Volver, dowodzonej przez Tomka Luberta (eks-Virgin i Video) i wokalistę Mariusza Totoszkę. Klip do piosenki "Jak wulkan" możecie oglądać tylko u nas!

 • Volver: Wakacyjny skok na bungee (teledysk)

  Do sieci trafił wakacyjny klip zespołu Volver - "Bungee". Nakręcone na Majorce wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • Artyści walczą z dopalaczami. Specjalny koncert w Poznaniu

  W poniedziałek, 21 marca, odbędzie się koncert pod hasłem "Artyści przeciwko dopalaczom i innym używkom". Wystąpią Pectus, Volver, Blue Cafe, Manchester, Bracia, Stachursky i Papa D.

 • Skiba i Wyszkoni ocenią

  W niedzielę, 11 października, na antenie Viva Polska zadebiutuje jesienna produkcja stacji - "Shibuya 3". Wokalne umiejętności amatorów w programie karaoke ocenią Krzysztof Skiba, Ania Wyszkoni (Łzy) i Tomek Lubert (Volver), znany wcześniej z Virgin i Video.

 • Poznań: Muzyka kontra dopalacze

  W Dzień Wagarowicza w poniedziałek, 21 marca, odbędzie się koncert pod hasłem "Artyści przeciwko dopalaczom i innym używkom". W Hali Arena w Poznaniu zagrają Pectus, Volver, Blue Cafe, Varius Manx, Manchester, Stachursky i Papa D.

 • 10 historii o miłości

  Poznaliśmy szczegóły debiutanckiej płyty grupy Volver - nowego muzycznego projektu Tomka Luberta (wcześniej Virgin i Video) i wokalisty Mariusza Totoszko, finalisty drugiej edycji "Idola".

 • Tomek Lubert z miłości do muzyki

  ...17 czerwca ukaże się solowa płyta Tomka Luberta, gitarzysty i kompozytora znanego z zespołów Volver, Virgin i Video.

 • Rewolucje w programach rozrywkowych

  ...", mogą występować też zespoły muzyczne. Do tej pory uczestnikami tego show byli tylko wokaliści solowi bądź grupy wokalne. Prowadzącą "X Factor", tak jak w poprzedniej edycji, będzie Patricia Kazadi(...) Rogucki. Lider zespołu Coma zastąpił Wojtka "Łozo" Łozowskiego, który zrezygnował z udziału w show w związku z pracą nad płytą solową oraz nowym albumem zespołu Afromental. Telewizja Polsat w wiosenne...

 • Jak się tworzy teksty polskich przebojów?

  Lubert , odpowiedzialny w przeszłości za hity grupy Volver i Virgin. Nieco dalej idzie Marek Kościkiewicz (niegdyś lider De Mono ), wymieniając kilka elementów, które musi spełniać przebój...

 • Co wiosną w Polsacie?

  ...znane w Polsce twarze m.in. lider zespołu Volver Mariusz Totoszko, prezenter Bilguun Ariunbaatar oraz aktorka Julia Pietrucha. Show liczy osiem odcinków, a w każdym z nich każdy z grających wcieli(...). Później zostaną podzieleni na dwie grupy: Czerwonych i Niebieskich. Zespoły będą musiały walczyć ze sobą. Uczestnicy będą zdobywać nowe umiejętności pod nadzorem mistrza kulinarnego Wojciecha Modesta...