• Informacje na temat:

  lider publiczności

Artykuły na temat: lider publiczności
 • Lacrimosa blisko publiczności

  Szwajcarsko-fiński duet Lacrimosa wystąpi 1 listopada w Warszawie, dzień później zagra w Krakowie. Tilo Wolff, w wywiadzie udzielonym INTERIA.PL, zapowiedział, że będzie się starał nawiązać jak najlepszy kontakt z publicznością. "Zawsze staram się być jak najbliżej ludzi" - twierdzi.

 • Piotr Kupicha: Bez publiczności my nie żyjemy

  ...ekipy wsparcie publiczności (to w końcu telewidzowie wysyłając sms-y decydują o tym, kto odpadnie z programu). "Publiczność zawsze nas wspomaga, bez publiczności my nie żyjemy. I o to musimy walczyć, musimy przekazywać emocje, musimy przede wszystkim w sobie generować dobrą energię i też przekazywać treść wykonywanego utworu" - podkreśla lider grupy Feel. Obecnie w "Bitwie na głosy" pozostały...

 • Igor Herbut dla syna: Zobacz teledysk "Jasny" zapowiadający solowy debiut lidera LemON

  Do sieci trafił teledysk "Jasny", który jest pierwszą zapowiedzią solowego debiutu Igora Herbuta. Wokalista i lider grupy LemON w tym utworze śpiewa o urodzeniu swojego syna, któremu razem z partnerką Małgorzatą Dacko nadali imię Kai.

 • QOTSA: Choroba lidera

  Quenns Of The Stone Age zostali zmuszeni do przerwania europejskiego tournee ze względu na poważny stan Josha Homme'a, lidera zespołu. Muzyk przechodzi poważną infekcję płuc.

 • Lider Behemoth dostanie 2 lata?

  Każdy egzemplarz Biblii jest przedmiotem czci religijnej - uznał religioznawca z UJ, powołany jako biegły przez prokuraturę w Gdyni, badającą, czy na koncercie zespołu Behemoth nie doszło do obrazy uczuć religijnych. Lider grupy podarł na koncercie Biblię i rozrzucił jej strzępy wśród publiczności.

 • Counting Crows: Lider dla dzieci?

  Adam Duritz, wokalista amerykańskiej grupy Counting Crows, planuje nagranie płyty dla dzieci. Taki pomysł przyszedł mu do głowy, gdy okazało się, że piosenka "Accidentally In Love" z drugiej części "Shreka" stała się wielkim przebojem, także wśród młodej publiczności.

 • Lider Behemoth wygrał proces

  W Sądzie Okręgowym w Gdańsku zapadł wyrok w sprawie, którą lider deathmetalowego zespołu Behemoth, Adam Darski, wytoczył szefowi Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszardowi Nowakowi.

 • Pierwsza trasa lidera Roxette

  ...22 kwietnia w warszawskiej Stodole wystąpi Per Gessle, lider duetu Roxette. - Fantastycznie będzie zagrać koncert w Warszawie - powiedział portalowi INTERIA.PL szwedzki "król popu".

 • Przystanek Woodstock: Nowy lider Złotego Bączka

  Sporo zmieniło się w najnowszym notowaniu Złotego Bączka, plebiscycie woodstockowej publiczności.

 • "The Voice Kids" zyskuje widzów. TVP liderem

  ...widzów (13,75 proc. w grupie komercyjnej 16-49). Dzięki temu TVP2 była wówczas liderem. W tym czasie drugie miejsce zajmował Polsat (głównie filmy fabularne, raz Gala Mistrzów Sportu - średnio ponad(...) mln oglądających, produkcja zgromadziła 4 stycznia (była to emisja z godz. 21. Serca trenerów i publiczności podbił wtedy pokazany jako ostatni Marcin Maciejczak . 13-latek z liczącej niespełna 400

Zdjęcia na temat: lider publiczności