• Informacje na temat:

  lider stracił

Artykuły na temat: lider stracił
 • "Ojciec Mateusz": Serial stracił, ale wciąż jest liderem

  Najnowszy sezon "Ojca Mateusza" nie cieszył się takim zainteresowaniem jak poprzedni. Serial jednak znów zapewnił Jedynce pozycję lidera oglądalności.

 • Awaria samolotu z Bono na pokładzie

  O dużym szczęściu może mówić lider U2 Bono. Z samolotu, którym podróżował z Dublina do Berlina, odpadł właz zabezpieczający bagaże.

 • Michał Wiśniewski stracił 30 milionów!

  Lider Ich Troje przed kilkoma laty znajdował się na prawdziwym szczycie. Sprzedawał miliony płyt, grał kilkaset koncertów rocznie i co chwila podpisywał kolejne lukratywne kontrakty reklamowe(...), zarządza jego żona, Dominika. "To żaden wstyd, kiedy kobieta prowadzi dom. Kiedy ja prowadziłem, wszystko straciłem. (...) Dla faceta, który stracił 30 milionów, nie ma już znaczenia, czy będzie miał...

 • Co by było, gdyby Magik nie skoczył?

  Data 26 grudnia 2000 roku dla wielu fanów rapu w Polsce jest symboliczna. O 6:15 lider Paktofoniki i były członek Kalibra 44, Piotr "Magik" Łuszcz postanowił odebrać sobie życie. Zrobił to skutecznie, przez co polska scena hiphopowa straciła rapera, który już za życia dla niektórych był symbolem.

 • Wdowa po gwiazdorze disco polo, liderze grupy Tarzan Boy Krzysztofie Rutkowskim, boryka się z poważnymi problemami finansowymi.

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • "Moda na sukces" straciła połowę widzów!

  Od czasu zmiany godziny emisji serial stracił ponad 500 tys. widzów! Sprawdź szczegóły!

 • Courtney Love pogodziła się z córką

  Po raz pierwszy od pięciu lat Courtney Love i Frances Bean Cobain były widziane razem.

 • "M jak miłość" straciło widzów!

  ...serial nadal daje TVP2 pozycję lidera rynku. Średnia widownia "Emki" w okresie od 3 września 2013 do 17 lutego 2014 roku wyniosła 6,75 mln widzów. Najchętniej oglądanym odcinkiem był ten wyemitowany 11 lutego, zgromadził 7,48 mln oglądających (dane Nielsen Audience Measurement). W analogicznym okresie rok wcześniej "M  jak miłość" śledziło 6,89 mln, co oznacza że serial stracił 140 tys...

 • Recenzja Marduk "Frontschwein": Idzie wojna

  Ron Asheton, Lemmy Kilmister, Jeff Hanneman, Piotr Wiwczarek... Listę rockowych i metalowych muzyków zafascynowanych tematyką wojenną można by ciągnąć w nieskończoność. Na "Frontschwein" Morgan Hakansson i jego żołnierze z Marduka znów strzelają z panzerkampfwagen. Czy celnie?

Wideo na temat: lider stracił
 • Wiśniewski wyjaśnia, jak stracił 35 milionów i zbankrutował!

  Michał Wiśniewski (45 l.) skomentował informację o tym, że ogłosił bankructwo konsumenckie. W sumie miał stracić ponad 30 milionów złotych, które zarobił podczas całej kariery! Lider Ich Troje wyjaśnił, w jaki sposób stał się bankrutem. Obwinił przede wszystkim ludzi, którymi się otaczał i tych, którzy mieli go wykorzystać. Przyznał też, że był przez niektórych z nich okradany. "Masz całą