• Informacje na temat:

  lider virgin

Artykuły na temat: lider virgin
 • Virgin-Video-Berlin?

  Założyciel zespołu Virgin i były współpracownik Dody, Tomasz Lubert, ma zamiar się powtórnie ożenić i wyprowadzić z Polski.

 • Jubileusz Virgin Steele

  Amerykańska formacja heavymetalowa Virgin Steele, która niedawno gościła w naszym kraju u boku grup Hammerfall i Freedom Call, obchodzi w tym roku 20. urodziny. Z tej okazji fani Virgin Steele mogą spodziewać się wielu interesujących prezentów - m.in. reedycji pierwszych, niedostępnych od lat albumów grupy oraz płyty DVD.

 • Krwisty Virgin Snatch

  Thrashowa grupa Virgin Snatch, w której na basie gra Titus, lider Acid Drinkers, przygotowuje już następcę wydanej w 2005 roku płyty "Art Of Lying". Trzeci album będzie nosił tytuł "In The Name Of Blood", a ukaże się na przełomie października i listopada.

 • Jacek Hiro w Virgin Snatch!

  Doskonały gitarzysta Jacek Hiro, lider formacji Sceptic, znany również z grupy Dies Irae i koncertowego składu Decapitated, dołączył na stałe do zespołu Virgin Snatch. Bierze udział w komponowaniu materiału na płytę, której nagranie planowane jest na koniec wakacji. Następcę gorąco przyjętego debiutu "S.U.C.K." wyda firma Mystic Production.

 • Virgin: Gitarzysta w sex-shopie

  Tomasz Lubert, założyciel i lider towarzyszącego Dodzie zespołu Virgin, i jego narzeczona, Justyna Tomańska, to niezłe ziółka. "Super Express" podpatrzył ich, kiedy robili zakupy w sex-shopie! Para weszła do trójmiejskiego sklepu wczesnym popołudniem. Wyraźnie czuli się jak u siebie w domu. "Bardzo często chodzimy do sex-shopów. Jesteśmy bardzo swobodni, jeśli chodzi o te sprawy" - wyjawiła...

 • Virgin Snatch z Tytusem

  Jakiś czas temu informowaliśmy o narodzinach projektu Virgin Snatch, za którego poczęcie odpowiedzialni są Tomasz "Olej" Olejnik, na co dzień wokalista grupy Proletaryat, Grzegorz Bryła kiedyś grający w krakowskiej grupie Death Sea, znany ze współpracy z Markiem Piekarczykiem Jacek Sławeński oraz Paweł &qout;Mąciwoda" Jastrzębski. Zespół bynajmniej nie zakończył żywota. Zmienił się jedynie skład.

 • Doda i Virgin: Przebój dla Georginy

  Piosenka "2 bajki" , przebój zespołu Doroty "Dody" Rabczewskiej i zespołu Virgin, miała być pierwotnie przeznaczona na nową płytę Georginy Tarasiuk, mało znanej wokalistki z Białej Podlaskiej. Jednak lider Virgin postanowił ostatecznie nagrać także własną wersję.

 • Virgin Snatch i Thy Disease razem

  W styczniu 2010 roku odbędzie się wspólna trasa krakowskich metalowców z Virgin Snatch i Thy Disease pod szyldem Creative Act Of Music Tour 2010.

 • Reedycje Virgin Steele

  Nowojorska grupa Virgin Steele przygotowała wspaniały prezent dla swoich fanów, w postaci reedycji w wersji CD swoich dwóch pierwszych albumów - "Virgin Steele" i "Guardians Of The Flame". Wydawnictwa te jeszcze nigdy wcześniej nie zostały wydane na płycie kompaktowej, zaś ich cena na płycie winylowej osiągała 200 dolarów za sztukę! W Polsce płyty będzie można kupić dzięki wytwórni Mystic...

 • Virgin Snatch: Anioł za Titusa

  Thrashmetalowcy z Virgin Snatch w końcu mają stałego basistę. Ze względu na liczne obowiązki Titusa, lidera Acid Drinkers, na jego miejsce przyjęto dobrego znajomego krakowskiej grupy - Anioła ze stonerrockowego Corruption. Według muzyków rozstanie nastąpiło w bardzo przyjaznej atmosferze, bez jakichkolwiek negatywnych emocji.