• Informacje na temat:

  lider zespołu

Artykuły na temat: lider zespołu
 • Lider zespołu Weekend w "Szpitalu"!

  Już w najbliższy poniedziałek, 22 kwietnia o godzinie 16.55 odcinek specjalny "Szpitala" z gościnnym udziałem lidera zespołu Weekend - Radka Liszewskiego! Muzyk wcieli się w rolę przyjaciela pacjentka, który trafi na SOR po tym jak przesadził ze spożyciem alkoholu. Ta pozornie błaha sprawa przerodzi się w coś o wiele bardziej poważnego! Radek Liszewski przeżyje w szpitalu prawdziwe chwile grozy...

 • Lider zespołu Weekend w filmie "Discopolo"

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zadebiutuje w kinie rolą w filmie "Discopolo", ironicznej opowieści o kulturowym i socjologicznym fenomenie, który porwał miliony Polaków. Reżyserem jest Maciej Bochniak, który napisał również scenariusz wspólnie z debiutującym w roli scenarzysty Mateuszem Kościukiewiczem.

 • Cichopek "uwiodła" lidera zespołu Weekend!

  Odkąd gwiazda "M jak miłość" schudła i nie jest już nazywana "pyzą", liczba jej adoratorów znacząco wzrosła. Do grona wielbicieli "talentu" Cichopek dołączył niedawno - lider zespołu Weekend(...) zespołu - "Ona tańczy dla mnie".

 • "Taniec z gwiazdami" z liderem zespołu Weekend?

  Lider i wokalista grupy Weekend Radek Liszewski przyznaje, że otrzymał propozycję występu w pierwszym sezonie emitowanego przez Polsat "Tańca z gwiazdami". Piosenkarz nie mógł wtedy wystąpić w programie z powodu natłoku zajęć, ale nie wyklucza udziału w kolejnej edycji show.

 • Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus zostawił narzeczoną tuż przed ślubem!

  Lider zespołu Pectus do tej pory niespecjalnie chwalił się intymnymi szczegółami ze swojego życia. Najwyraźniej w końcu postanowił to zmienić.  W wywiadzie dla magazynu "Pani" zdobył się na niezwykle szczere wyznanie... Okazuje się, że zanim Tomek związał się ze swoją obecną żoną Moniką, był zaręczony i planował ślub z inną kobietą, którą porzucił przed ołtarzem! "Byłem w poważnym związku z inną...

 • Eurowizja 2015: Punkowcy z zespołem Downa podbiją konkurs?

  Zespół Pertti Kurikan Nimipäivät zakwalifikował się do finału fińskich preselekcji tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji i to właśnie im daje się największe szanse na wyjazd do Wiednia. Wszyscy czterej członkowie tej punkrockowej grupy dotknięci są zespołem Downa.

 • Michał Wiśniewski przyłapany z nową dziewczyną? Lider Ich Troje miał świetny pomysł na randkę!

  Warszawski koncert zespołu Bon Jovi. Publiczność szaleje. Wśród niej jest też Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje nie jest jednak sam. Towarzyszy mu kobieta.  "Ich relacje są bardzo bliskie. Podczas koncertu oboje obejmują się. Nie szczędzą sobie czułości.  Szybko okazuje się, że na koncert Wiśniewski zabrał swoją nową… ukochaną!" - informuje "Życie na Gorąco". Nowa miłość ma na imię Paulina, jest...

 • Lider Motorhead: Abba to jeden z moich ulubionych zespołów

  Lemmy Kilmister przyznał, że jest fanem szwedzkiej grupy.

 • Lider Skaldów po wypadku: Z aut w takim stanie zwykle wyciągają zwłoki!

  Tragicznie mogła się skończyć jubileuszowa trasa koncertowa grupy Skaldowie. Pięciu muzyków z zespołu otarło się o śmierć!

 • Alice Glass odchodzi z Crystal Castles. Czy to koniec tego zespołu?

  Wokalistka kanadyjskiego duetu Crystal Castles ogłosiła swoje odejście. Przyszłość projektu jest niejasna.

Zdjęcia na temat: lider zespołu
Wideo na temat: lider zespołu
 • Uczestnik do jurora: Ja pana nie znam, sprawdzę w internecie!

  Piotr Rogucki, aktor i lider zespołu Coma, zastąpił w fotelu jurora Wojtka "Łozo" Łozowskiego. Jak się okazuje nie wszyscy uczestnicy znają twórczość Roguckiego, który może pochwalić się 20-letnim dorobkiem artystycznym, wieloma płytami i wyróżnieniami.

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Marcin Miller: Moja żona ma swój świat. Sylwestra spędzi z kotem

  Lider zespołu Boys podkreśla, że jego żona jest bardzo wyrozumiała i przez lata zdążyła już przyzwyczaić się do tego, że ze względu na charakter jego pracy w Sylwestra nie ma go w domu. Nie towarzyszy mu jednak na koncertach, bo nie przepada za medialną otoczką, jaka towarzyszy znanym osobom.

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

Dyskusje na temat: lider zespołu