• Informacje na temat:

  lider zespołu oddział zamknięty

Artykuły na temat: lider zespołu oddział zamknięty
 • Serialowy przewodnik

  ...i dwuletni synek. Władek napada z oddziałem na posterunek w Żarnowcu. Okazuje się, że jednym z wartowników jest Woźniak. By odsunąć od niego podejrzenia o współpracę z organizatorami akcji, partyzanci(...) trafić na oddział. Krzysztof przyjeżdża do Torunia. Próbuje nakłonić byłą narzeczoną do powrotu do stolicy. Proponuje jej atrakcyjny staż w jednej z warszawskich placówek. Tymczasem Maks podstępem...

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Oddział Zamknięty w Krakowie!

  Zespół Oddział Zamknięty, legenda polskiego rocka, wystąpi w najbliższy piątek, 14 grudnia, w Krakowie. Pierwszy po wielu latach występ grupy pod Wawelem będą mogli zobaczyć ci, którzy wybiorą się do klubu Rotunda na "Rockotekę".

 • Oddział Zamknięty: Stary, ale Jary

  Na początku grudnia w Warszawie świętowano 50-lecie zasłużonego dla polskiej muzyki rockowej klubu "Stodoła". Jednym z występujących zespołów był Oddział Zamknięty, z którym gościnnie w kilku utworach zaśpiewał Krzysztof "Jary" Jaryczewski, pierwszy wokalista i założyciel grupy. Jednak nie oznacza to powrotu "Jarego" do Oddziału, bo wokalista właśnie pracuje nad kolejną płytą swojego zespołu Jary

 • Wypadek Oddziału Zamkniętego

  Członkowie zespołu Oddział Zamknięty, jadący w poniedziałek (29 sierpnia) wieczorem do Warszawy, mieli wypadek w miejscowości Kolonia Promna koło Białobrzegów (woj. mazowieckie).

 • Koncerty ku czci wokalisty Fatum

  22 kwietnia odbył się pogrzeb Krzysztofa "Uriah" Ostasiuka, wokalisty zespołu Fatum, zmarłego nagle 13 kwietnia w Warszawie. Koledzy, z którymi grał postanowili zorganizować koncerty ku jego czci. Pojawią się na nich oczywiście zaproszeni goście.

 • "Miód z benzyną"

  wrześniu 2004 roku. Z tej okazji Michał Boroń rozmawiał z wokalistą i autorem tekstów Sebastianem Makowskim oraz twórcą materiału Piotrem Łukaszewskim, o nietypowej nazwie zespołu, która rodzi wiele

 • Apteka: Zostawili Kodyma!

  Legenda polskiego undergroundu, trójmiejska formacja Apteka, zmieniła skład.

 • Marek Kościkiewicz: Płyta bez ryzyka

  Aż siedem lat Marek Kościkiewicz kazał czekać swym fanom na drugą, po "Tajemnicach", solową płytę. Album, zatytułowany "Moment" trafił ostatecznie do sklepów 20 października. W rozmowie z INTERIA.PL muzyk wyznał, że świadomie nawiązuje na tym krążku do stylistyki znanej z wcześniejszych dokonań.

 • Posłuchaj Apteki!

  Na stronach INTERIA.PL możecie przedpremierowo sprawdzić jak prezentują się nowe utwory trójmiejskiej formacji Apteka.

Wideo na temat: lider zespołu oddział zamknięty
 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Raid

  Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca. Po ogromnym międzynarodowym sukcesie "Merantau", debiutanckiego filmu Garetha H. Evansa, twórcy skupieni wokół kultowej wytwórni Merantau Fims rozpoczęli pracę nad kolejnym projektem,...

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".