• Informacje na temat:

  lidera znanego zespołu boys

Artykuły na temat: lidera znanego zespołu boys
 • "Marcin Miller nie żyje" - takie szokujące wpisy pojawiły się w mediach społecznościowych

  ..."Marcin Miller nie żyje", "Lider zespołu Boys zginął w wypadku", "Zobacz zdjęcia z wypadku Marcina Millera" - takie posty w ostatnim czasie pojawiły się w mediach społecznościowych. Menadżer zespołu Boys postanowił zabrać głos.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Będzie uprawiał seks w Big Brotherze?

  ..."Jestem uzależniony od seksu z moją żoną, od jej cudownego ciała" - czy lider zespołu Boys wytrzyma bez seksu dwa miesiące?

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Marcin Miller wyznaje: "Mogłem się utopić"

  Marcin Miller to lider popularnego zespołu disco polo, "Boys". Jego hity, takie jak "Wolność", "Kochana, uwierz mi" czy "Jesteś szalona", zna niemal każdy Polak. Chętnie bawią się też przy nich weselni goście, którzy nie mogą bez nich wyobrazić sobie udanej imprezy. Aż strach pomyśleć, że te przeboje mogłyby nigdy nie powstać! Bowiem życie wokalisty w jego młodzieńczych latach było zagrożone...

 • Co lider Boys robi z pieniędzmi?

  Gwiazdor disco polo Marcin Miller postanowił zainwestować część majątku w dyskotekę.

 • Deskur już nie zaśpiewa

  W drugim odcinku wokalnego show Polsatu gwiazdy zmierzyły się z repertuarem dyskotekowym, nic zatem dziwnego, że fotel czwartego jurora zajął Marcin Miller, lider megapopularnego w tych kręgach zespołu Boys. Millerowi wszystko i wszyscy w programie się podobali, w odróżnieniu od jurorki Górniak, która najwyraźniej miała gorszy dzień, bo mało co i mało kto spotkał się z jej uznaniem...

 • Boys w Big Brother Show!

  Gościem najbliższego programu Big Brother Show będzie zespół Boys, niewątpliwie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzyki rozrywkowej.

 • Beach Boys: Pozew byłego lidera

  Mike Love, były frontman amerykańskiej grupy Beach Boys, złożył sądowy pozew przeciwko Brianowi Wilsonowi, swojemu byłemu koledze z zespołu. Love oskarżył Wilsona o "bezwstydne sprzeniewierzenie się" jego piosenkom, a także wizerunkowi grupy. Poszło o album "Smile", przez wielu uważany za najsłynniejszą nigdy nie wydaną płytę.

 • Kto jeszcze zagra w Jarocinie?

  Znane są już kolejne zespoły, jakie pojawią się w tym roku w Jarocinie na festiwalu (15-17 lipca)! Na imprezie zagrają: Apocalyptica, Dżem, The Blackout, Sorry Boys oraz Heroes Get Remembered!

Wideo na temat: lidera znanego zespołu boys
 • Marcin Miller: Moja żona ma swój świat. Sylwestra spędzi z kotem

  Lider zespołu Boys podkreśla, że jego żona jest bardzo wyrozumiała i przez lata zdążyła już przyzwyczaić się do tego, że ze względu na charakter jego pracy w Sylwestra nie ma go w domu. Nie towarzyszy mu jednak na koncertach, bo nie przepada za medialną otoczką, jaka towarzyszy znanym osobom.

 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy

 • Dom chłopców

  "Dom chłopców" to emocjonująca opowieść o buncie młodości i brutalnych doświadczeniach dorosłego życia. Znakomita muzyka w wykonaniu Dangerous Muse oraz doskonałe kreacje Udo Kiera (znanego z filmów Gusa Van Santa, Wima Wendersa czy Larsa Von Triera) i wielokrotnie nagradzanego Stephen Fry'a gwarantują niezapomniane przeżycia. Jest rok 1984. Frank ma 18 lat. Ucieka z domu i wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z doskonałą...