• Informacje na temat:

  liderka pussycat

Artykuły na temat: liderka pussycat
 • Girlsband Pussycat Dolls wróci na scenę? Nicole Scherzinger planuje reaktywację

  Jak donoszą zagraniczne media, Nicole Scherzinger, liderka popularnego girlsbandu Pussycat Dolls, podpisała podobno wraz z innymi członkiniami grupy kontrakt, dotyczący reaktywacji zespołu.

 • The Pussycat Dolls i seksskandal? "Byłyśmy prostytutkami"

  Nieistniejący od 2010 r. amerykański girlsband The Pussycat Dolls był "grupą prostytutek"? Takimi rewelacjami na Twitterze podzieliła się Kaya Jones, która odeszła z zespołu jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty.

 • Ashley Roberts broni The Pussycat Dolls. "Przestańcie nazywać nas prostytutkami"

  Członkini The Pussycat Dolls, Ashley Roberts w mocnych słowach skomentowała wszystkich głosy oburzenia na zbyt seksowne występy The Pussycat Dolls.

 • Co dalej z Pussycat Dolls?

  Nie wiadomo jaka przyszłość czeka popularny girlsband Pussycat Dolls. Liderka Nicole Scherzinger skłania się ku solowej karierze.

 • Diddy z wokalistką Pussycat Dolls!

  Raper Sean "Diddy" Combs i Nicole Scherzinger, seksowna liderka girlsbandu Pussycat Dolls razem? Tak, ale tylko na potrzeby najnowszego teledysku hiphopowego magnata "Come To Me", który już teraz możecie oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • Pussycat Dolls chcą Seana Paula

  Najpopularniejszy obecnie amerykański girlsband Pussycat Dolls chce nagrać przebój z Seanem Paulem, gwiazdą muzyki dancehall. Póki co sam zainteresowany nie wypowiedział się jeszcze na temat zaskakującej oferty wokalistek.

 • Pussycat Dolls z raperem

  ..."Buttons" to tytuł kolejnego przeboju amerykańskiego girlsbandu Pussycat Dolls, który już wkrótce trafi do rozgłośni radio wych i stacji telewizyjnych w USA. Tym razem popularne i u nas dziewczyny wspomaga nie kto inny, jak słynny raper Snoop Dogg.

 • Koniec The Pussycat Dolls?

  O tym, że w The Pussycat Dolls nie dzieje się najlepiej, a liderka Nicole Scherzinger coraz bardziej oddala się od koleżanek, ma świadczyć fakt, że ostatnie dwa single girlsbandu zostały wydane pod szyldem "The Pussycat Dolls featuring Nicole Scherzinger". Oliwy do ognia dolała Melody Thornton, która publicznie skrytykowała koleżankę za jej solowe ambicje: "Nicole ma zawsze jakieś plany, które...

 • The Pussycat Dolls z pierwszym singlem po powrocie. Zobacz klip "React"

  Ponad 10 milionów wyświetleń w tydzień zgarnął na Youtube nowy utwór The Pussycat Dolls "React", który jest pierwszym numerem girlsbandu po jego reaktywacji.

 • Reaktywacja The Pussycat Dolls potwierdzona! Kto wszedł w skład grupy?

  Nicole Scherzinger potwierdziła powrót grupy wokalno-tanecznej The Pussycat Dolls. Pierwszy występ w starym składzie odbędzie się w brytyjskim programie "The X Factor: Celebrity". W następnym roku odbędzie się natomiast specjalna trasa koncertowa grupy!