• Informacje na temat:

  lily collins i taylor

Artykuły na temat: lily collins i taylor
 • Lily Collins droga na szczyt

  Lily Collins przeszła długą drogę w wyjątkowo zawrotnym tempie. Jako nastolatka została felietonistką magazynu "Elle Girl". Jednocześnie pracowała jako modelka i reporterka młodzieżowego serwisu informacyjnego stacji Nickelodeon. Kilka lat temu rozpoczęła natomiast szybką wspinaczkę po kolejnych szczeblach kariery w Hollywood.

 • Taylor Lautner wraca do ludzkiej postaci

  Paparazzi uganiają się za Taylorem Lautnerem, ale dziewiętnastoletni aktor nie narzeka. Podejrzewa, że niedługo przestaną - jak tylko zorientują się, że obiekt ich zainteresowania nie stwarza okazji do interesujących ujęć.

 • Selena Gomez i Taylor Swift już nie są najlepszymi przyjaciółkami

  Były papużkami-nierozłączkami amerykańskiego show-biznesu. Ale to już koniec. Selena Gomez i Taylor Swift przestały się przyjaźnić.

 • Córka Phila Collinsa wierzy w miłość

  Na napisach końcowych do filmu "Królewna Śnieżka" można usłyszeć piosenkę "I Believe (In Love)" w wykonaniu odtwarzającej tytułową rolę Lily Collins.

 • Córka Phila Collinsa wierzy w miłość

  Na napisach końcowych do filmu "Królewna Śnieżka" można usłyszeć piosenkę "I Believe (In Love)" w wykonaniu odtwarzającej tytułową rolę Lily Collins.

 • Życie po "Zmierzchu"

  Czyżby zmierzch kariery? Gwiazdy sagi "Zmierzch", Taylor Launter i Robert Pattison nie odnoszą (jak na razie) spektakularnych sukcesów w innych produkcjach, nie są też w nich nader często obsadzani.

 • Jak to się robi... po amerykańsku?

  Aż trzy z czterech piątkowych premier to amerykańskie produkcje, w których zobaczymy ulubieńców nastolatków: Justina Timberlake'a ("The Social Network"), Milę Kunis ("Czarny łabędź") i Taylora Lautnera (seria "Zmierzch").

 • Najniebezpieczniejsi celebryci w sieci: Avril Lavigne na szczycie listy

  ...wyszukiwań), poprzedni raz trafiła do podobnego zestawienia w 2013 roku, wtedy zajęła drugie miejsce, za Lily Collins . W zeszłym roku najniebezpieczniejszą gwiazdą była Amy Schumer . Według(...) Harris , Justin Bieber , Diddy , Katy Perry i Beyonce . Na dalszych miejscach pojawili się natomiast m.in.: Anna Kendrick , Jennifer Lopez , Will Smith , Jackie Chan , Teyana Taylor...

 • Złote Globy 2017: Ogłoszono nominacje

  Bening ("20th Century Women") i młodziuteńkie Lily Collins ("Rules Don't Apply") oraz Hailee Steinfeld ("The Edge of Seventeen"). Z kolei w męskim odpowiedniku tej kategorii nominowany został(...) Mortensen ("Captain Fantastic") Najlepsza aktorka (musical/komedia): Annette Bening ("20th Century Women") Lily Collins ("Rules Don’t Apply") Hailee Steinfeld ("The Edge of Seventeen") Emma Stone ("La La...

 • "Dawca pamięci": Nic nie jest takim, jakie się wydaje

  ...młodzieżowym e-bookiem w historii wydawnictwa Harper Collins. Rozeszła się w ponad 10 milionach egzemplarzy. Zyskała nie tylko liczne grono fanów na całym świecie, ale trafiła także do kanonu lektur(...) pasują do postaci. Widzowie nie zapomną też Camerona Monaghana, grającego Ashera. To chłopak, którego karierę naprawdę warto śledzić". W obsadzie znalazła się jeszcze jedna młoda gwiazda: Taylor Swift...